Tusz do rzęs Stars From The Stars - Stars Extreme Lashes


Przyznaję się bez bicia, że na punkcie tuszy do rzęs mam małego bzika i kupuję ich odrobinę za dużo, ale co zrobić, jak ja lubię sprawdzić, czy dany tusz na moich mizernych rzęskach sprawdzi się tak spektakularnie, jak opisuje go producent.

W ostatnim pudełku kosmetycznym Pure Beauty Vibrant Charm, które wyjątkowo obfitowało w sporo kosmetyków do makijażu, znalazłam tusz do rzęs marki Stars From The Stars, który okazał się dla mnie wielkim zaskoczeniem, gdyż na tamten moment nie miałam pojęcia, że marka ma w swojej ofercie również takie kosmetyki.

Tusz do rzęs Stars From The Stars - Stars Extreme Lashes

Tusz do rzęs Stars Extreme Lashes, w kolorze czarnym, pogrubia i rozdziela rzęsy, dodając im nieziemskiej objętości. Gwiezdny efekt na wyciągnięcie Twojej ręki!

Tusz do rzęs Stars From The Stars otrzymujemy w standardowym opakowaniu dla tego typu rodzaju produktów, czyli plastikowa tubka ze szczoteczką wypełnioną tuszem. Kolorystyka opakowania tuszu do rzęs utrzymana jest w fioletowo niebieskich odcieniach, która idealnie pasuje mi do samej marki. Tusz o pojemności 8 ml posiada bardzo fajną silikonową szczoteczkę z krótkim włosiem takim typowym dla tuszy do rzęs kształcie stożka (na początku włoski są króciutkie, na końcu zaś dłuższe), która pozwala na precyzyjne pomalowanie każdej rzęsy, nawet tej najkrótszej. Aplikacja tuszu jest bardzo łatwa i przyjemna. Tusz bardzo pogrubia rzęsy, delikatnie je sklejając, ale akurat to w tuszach pogrubiających jest normalne. Dodatkowo ładnie wydłuża rzęsy, dzięki czemu oko staje się bardziej otwarte. Tusz do rzęs Stars From The Stars Stars Extreme Lashes utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień, nie kruszy się i nie odbija na górnej powiece.


Zdecydowanie mogę dopisać ten tusz do swojej listy ulubieńców.


A ty znasz już tusz do rzęs Stars From The Stars Stars Extreme Lashes?*współpraca reklamowa 

Komentarze

instagram