Album mamy, Album taty | Pamiątkowe albumy dla rodziców.


Odkąd zostałam mamą, chłonę każdy moment z dziećmi jak gąbka. Zapamiętuję każdą chwilę, zbieram pamiątki, spisuję wszystko aby w przyszłości o niczym nie zapomnieć. Z pomocą przychodzą nam różne albumy dziecka typu. 'Mój pierwszy rok', ' Moje pierwsze trzy lata' itp. Biegam za dziećmi ze smarfonem robiąc im miliony zdjęć, aby za kilka lat mieć co wspominać. 
W całym tym natłoku codziennych obowiązków zapominam jak to było kiedyś, gdy to ja byłam małą dziewczynką. Czasem gdy moje dziewczynki zrobią coś szalonego przypominam sobie, że przecież ja robiłam podobnie. Jako iż ponad 20 lat temu nie było takich udogodnień jak dziś i moja mama nie biegała za mną z telefonem w ręku, aby zrobić mi pamiątkowe zdjęcia a mój tata dzieciństwo moich dzieci miesza z moim i wychodzi niezłe masło maślane z pomocą przychodzi 
'Album mamy' oraz 'Album taty'


Oba albumy zostały wydane z myślą o rodzicach, gdzie możemy spisać wszystkie swoje wspomnienia z dzieciństwa. 
Znajdziemy w nich miejsce na zdjęcia, spisanie krótkich informacji o sobie, drzewo genaalogiczne. Miejsca na spisanie informacji o naszych dziadkach, rodzicach, wspomnieniach z dzieciństwa oraz o naszym życiu obecnie - rodzinie, dzieciach, współmałżonku. 
Taki album to świetna pamiątka nie tylko dla nas, ale również dla naszych dzieci, którym za kilka lat możemy pokazać jak wyglądało nasze dzieciństwo i nie tylko.

Komentarze

 1. Ciekawe albumy, jeszcze o czymś takim nie słyszałam ale pomysł super. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna forma pamiątki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy raz spotykam się z takim albumem :D Świetna sprawa!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne są te albumy! :) Doskonała pamiątka na lata ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialny pomysł :) Zamówiłam podobną rzecz dla rodziców na ich rocznicę ślubu. Od razu w pakiecie internetowe wywoływanie zdjęć. Rodzice bardzo się ucieszyli i cały popołudnie przeglądali album i nasze wspólne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram