Barbie.Ubrania do kolorowania | Disney Księżniczka.Ubrania do kolorowania | Wydawnictwo AMEET


Dziś przedstawię Wam kolejne dwie ciekawe książeczki od wydawnictwa AMEET, które z całą pewnością spodobają się małym dziewczynkom.

Barbie.Ubrania do kolorowania, Disney Księżniczka.Ubrania do kolorowania to książeczki, w których dzieci same mogą stworzyć piękne stroje, dla bohaterów kolorowanek. Przy każdym rysunku znajduje się kalka, za pomocą której, odrysowujemy rysunek, przerysowujemy go na wybrane wzory, które znajdziemy na końcu książeczki.
Teraz możemy wyciąć elementy, i ubrać nasze bohaterki w wyjątkowe, piękne suknie naklejając je, bądź przykładając na wybrną modelkę.

Rysunek odwzorowany na kalce, możemy również pokolorować i ozdobić wedle uznania np. naklejkami dołączonymi do książeczek. A teraz przekładamy kalkę na modelkę i gotowe. Nasza bohaterka już cieszy się z pięknej wyjątkowej kreacji.
Jak najbardziej polecam obie książeczki. Moja starsza córka była nimi oczarowana, a swoje modelki ubrała nie tylko w suknie wycięte z wzorów na końcu książki. Stworzyła również swoje własne kombinacje z kolorowych kartek, które wcześniej ozdobiła :)Komentarze

instagram