Barbie™. Ubieranki naklejanki. Kraina lodu. Ubieranki naklejanki | Wydawnictwo AMEET

Lato to czas kiedy całe dnie spędzamy z dziećmi na dworze. Są jednak takie dni, kiedy pogoda płata nam figla a z nieba leją się strugi deszczu. Dzieci marudzą, nie mają co robić, w co się bawić, choć pokój tonie w zabawkach. W takie dni u Nas najlepiej sprawdzają się równego rodzaju książeczki najlepiej z naklejkami. Dziś pokażę Wam nasze dwie nowości od wydawnictwa AMEET, z ulubionymi bohaterkami i brokatowymi naklejkami, które pokocha każda dziewczynka.


Barbie™. Ubieranki naklejanki.
Kraina lodu. Ubieranki naklejanki

Obie książeczki wypełnione są różnymi naklejkami z ubraniami oraz dodatkami. Można bawić się w stylistę mody bez końca, ponieważ naklejki są wielokrotnego użytku. Przyklejaj, odklejaj, znów przyklejaj i tak bez końca. 


Barbie ubieramy na różne okazje - w stój do pracy, na wizytę u weterynarza ze swoim pieskiem, na koncert rockowy i wiele innych. Przy każdym zadaniu opisana jest kolejność przyklejania poszczególnych dodatków. Oczywiście dzieci nie muszą się tego trzymać. Liczy się wyobraźnia i kreatywność dzieci. 


Bohaterowie Krainy lodu swoich ubrań szukają w sklepie u Oakena! Znajdują tam wszystko czego potrzeba na wyjątkowe okazje, na wypad do sauny. Ozdabiamy portrety bohaterów, rozwiązujemy zadania i świetnie się bawimy. 
Moje dziewczynki są zachwycone tymi książeczkami.Komentarze

instagram