Magazyn dla dzieci SUPER WINGS | Wydawnictwo MSZ

Moje dzieci oglądają różne bajki, oczywiście zawsze z głową w określonym przeze mnie czasie.
Ostatnio po raz pierwszy miały okazję zobaczyć bajkę SUPER WINGS o sympatycznych samolotach. Nie wiedziałyśmy, że jest wgl. taka bajka, ale bardzo spodobała się moim dziewczynkom a kiedy już coś im się spodoba, mogłyby oglądać to bez końca. Jednak na tym się nie kończy, bo gdy dojrzą w sklepie magazyn inspirowany bajką, nie przejdą obok niego obojętnie a ja nie wyjdę ze sklepu bez magazynu. Tak też było z przypadku magazynu SUPER WINGS.


Magazyn SUPER WINGS przypadnie do gustu każdemu fanowi sympatycznych samolotów. W środku znajdziemy krótką historyjkę obrazkową, z ciekawą przygodą samolotów. Wiele ciekawych zadań takich jak labirynt liczenie,rozsypanka z liter, kolorowanki. W numerze 3 lipec-sierpień Znajdziemy ciekawostki o jednym z bohaterów bajki - MIRZE SUPER WINGS oraz o ciekawych Szkocji, której poświęcony jest numer magazynu. Znajdziemy również przepis na przepyszny chłodzący koktajli, idealny na upalne dni. W środku magazynu znajdziemy również duży plakat samolotów, którym dzieci mogą przyozdobić ściany swojego pokoju.
Do numeru 3 magazynu dołączony jest również prezent -  świecąca zawieszka z motywem samolotu SUPER WINGS, oraz 6 małych naklejek. Magazyn do kipienia w cenie 9,99 w sklepach z prasą, kioskach oraz na stronie Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram