Książeczki z ulubionymi bohaterami dzieci, wypełnione zadaniami - nauka i zabawa w jednym | Wydawnictwo Media Service Zawada


Kolorowe książeczki z zadaniami uwielbia każde dziecko. Moc zabawy i nauki w jednym pozwalają się rozwijać i uczyć a to wszystko w formie świetnej zabawy. 4 nowości od wydawnictwa Media Service Zawada zagościły niedawno w naszym domu, a w raz z nimi ogrom radości.

Animal Club. Zwierzakowe zabawy.

Mnóstwo zabawy i frajdy w towarzystwie uroczych i słodkich zwierząt, które towarzyszą dzieciom w ciekawych zadaniach takich jak: nauka liter, kolorowanki, puzzle, nauka pisania, dopasowywanie kształtów i wiele innych. 

Książeczki dla dzieci z zadaniamiCena 7,99 ,-

Paw Patrol. Psi patrol. 

Podwójna książeczka z podwodnymi zadaniami, w których z jednej strony towarzyszy nam nurek Rubble a z drugiej nurek Sky. Mnóstwo przeróżnych zadań takich jak: kolorowanki, rysowanie po śladzie, wykreślanki, labirynty, odnajdowanie różnic i wiele innych. A wszystko to x2 :D Dodatkowo w książeczce znajduje się mnóstwo naklejek, które dzieci uwielbiają.

Cena 11,99 ,-

Pjmasks. Pidżamersi. Czas być bohaterem

Książeczka idealna dla wszystkich fanów Pidżamersów. Dowiemy się z niej, kto dołączył do drużyny Piżamersów i z jakimi wrogami będą musieli się zmierzyć. W książeczce czeka również mnóstwo zadań takich jak odnajdowanie różnic, kolorowanki, zagadki, zakodowane wiadomości, labirynty i wiele innych ciekawych zadań. 
Cena 7, 99

Paw Patrol. Psi Patrol. Ekipa na 102!

Kolorowa książeczka wypełniona różnymi zadaniami, którym towarzyszą bohaterowie Psiego Patrolu. Na początku dla rozrywki gra w kości połączona z kolorowaniem. Dalej mnóstwo ciekawych zadań takich jak odnajdowanie szczegółów, par, owocowe sudoku, bingo, pisanie po śladzie i wiele innych.
Cena 7,99 ,-

Książeczki do kupienia w kioskach, sklepach na stoiskach z prasą, salonikach prasowych oraz na stronieKomentarze

 1. Książka ze zwierzakowymi zabawami ma przepiękną grafikę! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie książeczki to naprawdę świetna sprawa!

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja córa uwielbia te książeczki z łamigłówkami :)

  OdpowiedzUsuń
 4. książki ze zwierzakami zawsze są fajne, nie tylko dla dzieci, mi także się podobają ;) warto jednak dawać dzieciom też coś bardziej edukacyjnego (może też być ładne i słodkie z kotkami ;) ) np. książeczki pus, dziecięce encyklopedie czy tym podobne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak najbardziej się zgodzę. Moje dziewczynki mają całą kolekcję świetnych encyklopedii o zwierzętach.

   Usuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram