Nocek wyjątkowa przytulanka, strażnik dziecięcych snów. | Dobrenocki.pl

Najlepsza przytulanka dla dziecka


Każda mama wie, jak ważne dla dzieci są pluszaki, zwłaszcza ten jeden najbardziej ulubiony, najbardziej kochany, ten, z którym dziecko nigdy się nie rozstaje, taki który jest najlepszym przyjacielem, z którym można się bawić i który jest lekiem na każde zło. 


Dlaczego przytulanki są bardzo ważne dla dzieci?

Przytulanka pełni naprawdę bardzo ważna funkcje w życiu dziecka, zwłaszcza wieczorami, gdy dzieci szykują się do snu. Dzieci często boją się ciemności, boją się same zasypiać, a ulubiony pluszak znacznie im to ułatwia. Mogą się do niego przytulić i spokojnie zasnąć, gwarantując dobry i spokojny sen bez koszmarów.


Moja starsza córka od 9 lat ma swoje 3 ulubione przytulanki, z którymi się nie rozstaje, zawsze z nimi śpi i zawsze wszędzie je ze sobą zabiera. Młodsza córka jest zupełnym przeciwieństwem siostry, dlatego w ciągu ostatnich 5 lat ulubione przytulanki kilka razy się zmieniły. Cóż wydaje mi się, że szukała tego jedynego i idealnego pod każdym względem przyjaciela i chyba wreszcie go znalazła, bo od jakiegoś czasu nie rozstaje się ze swoim Nockiem, który wszędzie z nami jeździ i z którym codziennie zasypia.

dlaczego dzieci muszą mieć przytulankę

Kilka słów o świecie Dobrych Nocków.


Świat Dobrych Nocków tworzą trzy fantastyczne kobiety, które tworzą Nocki i nie tylko, wywołując uśmiech na twarzach wszystkich dzieci. Ich misją jest wzmocnienie uczucia własnej wartości u dzieci przez dostrzeganie zalet w różnicach. Wszyscy mamy w sobie różne talenty, dlatego zachęcają tym samym do ich odkrywania i pielęgnowania oraz do tego, aby marzyć ze śmiałością.

Dobre Nocki strażnicy dziecięcych snów.

dzieci muszą mieć przytulankę

Nocek każdej nocy stoi na straży dziecięcych snów, pilnuje, aby dzieci spały dobrze i bezpiecznie i aby sny były zawsze piękne i kolorowe. Pomaga zrozumieć, że świat jest piękny, bo jest różnorodny. Każdy jest inny i niepowtarzalny i tak jak nie ma dwóch takich samych dzieci, tak też nie ma dwóch takich samych Nocków.

Niepowtarzalna przytulanka dla dzieci


Nocek wykonany jest ręcznie w małej pracowni na obrzeżach Stargardu. Szyty z bezpiecznych materiałów, bardzo miłych i przyjemnych w dotyku. Oczy są zrobione z koralików.

ręcznie robione przytulanki dla dzieci


Nocek spakowany jest w zamykany karton i gwiezdną bibułkę. W środku znajduje się również certyfikat wyjątkowości Nocka, który jest gwarancją, że nie ma drugiego takiego samego pluszaka. Tak spakowany pluszak idealnie nadaje się na prezent dla dzieci w różnym wieku i na różne okazje.

najlepszy prezent dla noworodka

Pluszaki z certyfikatem

W sklepie Dobrenocki.pl poza wspomnianymi wcześniej Nockami można także kupić poduszki z Nockiem, piękne obrazy z Nockiem, a także przepiękne mapy marzeń.

Mapa Marzeń

dlaczego warto marzyc

Mapa Marzeń za pomocą wizualizacji jest silnym narzędziem do kreowania marzeń. Nasz umysł podobnie jak małe Dziecko nie odróżnia fikcji od rzeczywistości. Zrobienie wizualizacji marzeń to świetna zabawa, ale też skuteczne narzędzie do kreowania rzeczywistości. Wizualizacja pozwala w stanie rozprężenia na przyzwyczajenie naszego umysłu świadomego i podświadomego, że coś ulegnie przemianie, że wprowadzimy coś nowego do naszego życia.


dekoracje do dziecięcego pokoju


Mapę Marzeń dzieci mogą przyczepić sobie na ścianę, aby każdego dnia na nią spoglądać i dążyć do realizacji swoich marzeń. Marzenia są przecież po to by je spełniać i właśnie tego my rodzice musimy uczyć dzieci, a taka wizualizacja z pewnością w tym pomoże. Mapa marzeń jest całkiem spora, znajduje się na niej wiele okienek takich jak np. hobby, podróże, sukcesy, w których można coś narysować, wkleić zdjęcie czy napisać. Do mapki dołączone są naklejki, którymi również można przyozdobić marzenia do spełnienia.

Przepiękne obrazy Dobre Nocki

Dobre Nocki obrazy do pokoju dziecięcego

Przepiękne obrazy z Nockiem w roli głównej. Malowane akwarelą. Przedstawiają Nocka w różnych ujęciach. Pięknie prezentują się w aranżacjach dziecięcego pokoju. Każdy obrazek jest obrabiany komputerowo, gdzie nakładamy punkowe złocenia i srebrzenia różnymi technikami. W efekcie mamy wrażenie, że obraz w niektórych miejscach pięknie się mieni w świetle i połyskuje. Nanoszone złocenia widać też świetle dziennym, kiedy na obraz padają promienie słoneczne, wygląda bajecznie.Obrazy dostępne są w trzech rozmiarach, A5, A4 i A3. Wszystkie są włożone w sztywne kartonowe ramki, które mają na odwrocie funkcję „do postawienia".

Kraina Dobrych Nocków jest przepiękna, wspaniała, różnorodna i niesamowita, pełna księżycowej magii, którą dziecko pokocha od razu. Razem ze swoim wyjątkowym Nockiem dzieci przeżyją wspaniałe przygody, będą marzyć i będą mieć same piękne i kolorowe sny. Wspomnę jeszcze, że na stornie Dobrych Nocków znajdziecie również Audycje Księżycowe, audycje, podczas których czytane są dzieciom bajeczki. Można je puścić dziecku w dowolnym momencie w ciągu dnia czy tuż przed snem. Słuchanie bajeczki w towarzystwie Nocka to dopiero świetna sprawa!

Jak Wam się podoba nasz wyjątkowy Nocek? Mieliście w dzieciństwie ulubionego pluszaka? A może macie go do dziś?

Komentarze

 1. Ach, pamiętam swoje ukochane pluszaki. Tez się z nimi nie rozstawałem. Ten ze zdjęcia nie w moim typie, zbyt dziewczyński. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna jest ta przytulanka :) Przeurocza :)

  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Przytulanka ważna rzecz. Ten Nocek jest piękny ❤️

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy chyba miał ulubionego pluszaka w dzieciństwie, choć kiedyś nie było takich super przytulanek, jak dziś np. właśnie Nocek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeju ale fajna przytulnka uważam że każde dziecko byłoby zadowolone z takiego prezentu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo urocza przytulanka. Ja do dzisiaj mam całe łóżko zawalone pluszakami. W dzieciństwie też miałam sporo, ale chyba ulubieńca nie posiadałam :D
  Pozdrawiam Kolorowo!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale on uroczy :) Dla dzieci przytulanka w nocy zawsze musi być w pobliżu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajnie prezentuje się ta przytulanka :D W dzieciństwe też miałam swojego ulubionego pluszaka :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jaki uroczy jest 🙈 ja pamiętam że miałam słonika

  OdpowiedzUsuń
 10. Przytulanki są bardzo ważne dla dzieci . Super to opisałaś 👍

  OdpowiedzUsuń
 11. przepiękna przytualanka, moja córka ma 10 lat ale nadal śpi z przytulanką :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Chyba każdy z nas miał w dzieciństwie swoją przytulankę. Co do tej to jest bardzo fajna i pięknie się prezentuje.

  OdpowiedzUsuń
 13. Muszę przyznać, że Nocek jest przeuroczy i na pewno wspaniale jest się do niego przytulić i zasnąć :) Myślę, że jest to świetny pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Nocek jest super! Przytulanki pełnią naprawdę ważną rolę w życiu małego człowieka :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ale świetna ta przytulanka!:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Moja córka od urodzenia miała swoją przytulankę, która zawsze jej towarzyszyła. Dziś ma 4.5 roku i nadal po nią sięga

  OdpowiedzUsuń
 17. Moje dzieci nie miały przytulanek jak byly małe, w sumie syn polubił, jak miał 4 lata.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram