Ulubione książeczki pełne kolorowanek i zadań wydawnictwa Media service Zawada

najlepsze książeczki dla dzieci na rynku

Cześć, Właśnie sobie uświadomiłam, że dłuższą chwilę nie pokazywałam Wam książeczek dla dzieci, a przecież te wpisy cieszą się dużą popularnością. Co jak co, ale książeczki do kolorowania, rozwiązywania dzieciaki lubią najbardziej, a my mamy, uwielbiamy sprawiać naszym dzieciom ogrom radości, dlatego tak chętnie im je kupujemy.

Dziś mam dla Was porcję naprawdę świetnych książeczek dla dzieci naszego ulubionego wydawnictwa Media Service Zawada, które według mnie ma najlepszą ofertę przeróżnych książeczek dla dzieci na rynku a do tego najtańszą. No to, co gotowi na przegląd?

Psi Patrol - Pieski w akcji.


Psi patrol to niewątpliwie jedna z ulubionych bajek wszystkich dzieci. Dzielne z pieski z psiego patrolu, które zawsze służą pomocą innym w potrzebie, mają swoje własne wydanie fantastycznych książeczek pełnych przeróżnych zadań, kolorowanek, rebusów, zagadek itp. Każda książeczka z serii Pieski w akcji poświęcona jest innemu członkowi Psiego Patrolu i z każdą taką książeczką dzieci otrzymują kolekcjonerską figurkę ze swoim ulubionym bohaterem.

Psi Patrol Chase


Marshall psi patrol paw patrolCena 14,99,-

Psi Patrol - Ekipa na 102! W zatoce przygód


Pozostając w temacie Psiego Patrolu, w kioskach na dzieci czeka kolejny numer książeczek z serii Ekipa na 102! Z bohaterskimi Pieskami w roli głównej. W książeczce jak zwykle na dzieci czeka mnóstwo zabawy i frajdy w postaci przeróżnych zadań do rozwiązywania, kolorowania, a także naklejki.Cena 8,99,-


Świnka Peppa - Zadania na medal. Siostra i brat.


Zadania na medal to seria książeczek, którą bardzo lubi moja młodsza córka. W każdym numerze znajduje się wiele fantastycznych zdań dla młodszych dzieci jak liczenie, łączenie kropeczek, odnajdowanie szczegółów, rysowanie, labirynty i wiele, wiele innych.Z każdym numerem dzieci otrzymują medal ze Świnką Peppą lub Georgem. Z numerem 4 na dzieci czeka medal Georga i jego ulubionego przyjaciela dinozaura.Cena 11,99,-

L.O.L. Surprise! Wielki Błękit.Książeczki z serii L.O.L. Surprise! To niewątpliwie wielka gratka dla starszych dzieci. W książeczce Wielki Błękit na dzieci czeka wiele zadań jak wykreślanki, gry, kolorowanki i wiele innych, a także mnóstwo naklejek z cudownymi, uroczymi laleczkami.Cena 6,49,-

Książeczki do kupienia w księgarniach, kioskach, salonikach prasowych, a także na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI. Spory wybór książeczek wydawnictwa MSZ znajdziecie również w sklepach sieci Biedronka oraz Polo Marker.

Komentarze

 1. Kolejne piękne egzemplarze dla dzieci. Jest w czym wybierać

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobre książki dla dzieci, aby nie psociły, gdy rodzice mają coś do roboty w domu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja to bym się najbardziej z figurki ucieszyła :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Psi patrol na pewno zainteresował by jego siostrzenica.

  OdpowiedzUsuń
 5. fantastyczne zdjęcia, widać, że dziewczynki są zachwycone tymi pisemkami, wydawnictwo ma świetne książki dla dzieci

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne książeczki a dodatki z pewnością cieszą każde dziecko

  OdpowiedzUsuń
 7. To niesamowite na jak długo moje dzieci potrafią się przy nich skupić :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Rewelacyjne ksiazeczki. Uważam że każde dziecko powinno mieć chociaż jedna z nich.

  OdpowiedzUsuń
 9. Psi Patrol i pieski to bohaterowie bajek, których od wielu lat moje dzieci bardzo lubią. Te książeczki te bardzo mi się podobają.

  OdpowiedzUsuń
 10. Te dodatki do gazet są najlepsze. Nie ma jak kolekcja figurek :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram