Wiosenne nowości dla dzieci od wydawnictwa Media Service Zawada. Zabawa z ulubionymi bohaterami z bajek.


Heloł, heloł... u nas trwa właśnie drugi tydzień ferii, które niestety przez jakże piękną pogodę ( ciągły deszcz i mroźne wiatry) w większości skazani jesteśmy spędzać w domu. Urozmaicamy sobie ten czas, najlepiej jak się da, grając w gry planszowe i te na Xbox ( w granicach rozsądku), robimy coś z niczego, malujemy, czytamy... ale z czasem i to się dzieciakom nudzi. 


Na szczęście na ratunek przybyły nam fantastyczne nowości od wydawnictwa Media Service Zawada z ulubionymi bohaterami dzieci takimi jak Psi Patrol, Świnka Peppa czy Pidżamersi, w już wiosennym wydaniu, z które pozwolą dzieciom poskromić nudę!


Media Service Zawada. Seria książeczek dla dzieci ZADANIE PRZYKLEJANIE.Seria książeczek Zadanie Przyklejanie to świetna okazja do wspólnej zabawy z ulubionymi bohaterami dzieci jak Pidżamersi, Świnka Peppa, Psi Patrol czy urocze jednorożce. Książeczki skrywają w sobie ogrom fantastycznych zagadek, labiryntów, kolorowanek i nie tylko... A także mnóstwo, mnóstwo naklejek, czyli to co dzieci lubią najbardziej!

książeczki z naklejkami


W serii ukazały się takie tytuły jak: Zadanie Przyklejanie. Moje Jednorożce - Moc Zabawy!, Zadanie Przyklejanie. Świnka Peppa - Co lubię robić?, Zadanie Przyklejanie. PJMASKS - Pidżamersi, Zadanie Przyklejanie. Psi Patrol - Drużyna Gotowa do akcji!


Media Service Zawada. Seria książeczek dla dzieci ODSZUKAJ RÓŻNICE.Seria książeczek dla dzieci Odszukaj Różnice gości w naszym domu już po raz kolejny i muszę przyznać, że ta seria bardzo przypadła do gustu moim dzieciom. Te książeczki od "deski do deski" wypełnione są zadaniami, w których dzieci muszą odnaleźć różnice. Takie zadania to nie tylko świetna zabawa dla dzieci, ale także świetne ćwiczenie koncentracji, a to wszystko w towarzystwie ulubionych bohaterów.

odnajdowanie różnic zadania


W serii ukazały się takie tytuły jak: Odszukaj Różnice. Psi Patrol - Pieski i Zatoka Przygód. Odszukaj Różnice. Świnka Peppa - W ogródku z Peppą. Odszukaj Różnice. Pidżamersi - Królowa Piratów.

Media Service Zawada. Seria książeczek dla dzieci ZABAWA W KOLORY.

kolorowanki świnka peppa, psi patrol

Seria książeczek Zabawa w Kolory to nic innego jak fantastyczne kolorowanki dla dzieci z ich ulubionymi bohaterami z bajek. Co jest wyjątkowego w tych kolorowankach? To przepiękne duże ilustracje, które młodszym dzieciom będzie łatwiej kolorować, ale to nie wszystko, bo w każdej z kolorowanek znajdziemy aż 50 naklejek, które można naklejać gdzie tylko ma się ochotę :D


Media Service Zawada. Seria książeczek dla dzieci BARDZO WAŻNE SPRAWY.


Książeczki z serii Bardzo Ważne Sprawy są dla nas totalną nowością, która naprawdę miło nas zaskoczyła. Te niezbyt duże książeczki to nic innego jak opowiadania do czytania z nutką zadań dla dzieci, które dotyczą czytanego tekstu, dzięki czemu starsze dzieci mogą sprawdzić się, w jakim stopniu zrozumiały tekst, zaś my jako rodzice możemy sprawdzić, czy młodsze dzieci, które nie umieją jeszcze czytać, słuchają czytanego opowiadania.

edukacyjne czytanki dla dzieci

W serii okazały się takie tytuły jak: Bardzo Ważne Sprawy. Psi Patrol - Wizyta u lekarza, Bardzo Ważne Sprawy. Świnka Peppa - Bawię się na dworze!


Psi Patrol - Dzień Sportu


Dzień Sportu to już 37 część wydania o przygodach Psiego Patrolu. Trwają przygotowania do obchodów Dnia Sportu w Zatoce Przygód. Niespodzianka dla Everest jest już prawie gotowa, gdy niespodziewanie pojawia się Odważny Danny, który postanowił nieco napsocić. Czy Psi Patrol opanuje sytuację, zanim w telewizji rozpocznie się transmisja na żywo?


Książeczki z półeczki. Świnka Peppa - W krecim kopcu.


Do grupy Peppy w przedszkolu dołączyła nowa koleżanka o imieniu Molly, która jest kretem. Gdzie mieszka nowa koleżanka Peppy, co lubi robić i czym ją zaskoczy? Tego dzieci dowiedzą się z opowiadania.


Media Service Zawada. Seria książeczek dla dzieci OPOWIADANIA Z NAKLEJKAMI.


Seria książeczek Opowiadania z Naklejkami to książeczki pełne opowiadań z ulubionymi bohaterami dzieci. Każda z książeczek skrywa w sobie dwa opowiadania i mnóstwo kolorowych ilustracji, krótkie zadania oraz mnóstwo naklejek.
W serii ukazały takie tytuły jak: Pidżamersi - Odlotowa Sowella, Świnka Peppa - Prawdziwa magia!, Psi Patrol - Mieszkańcy zatoki w opałach.


Książeczki do kupienia w księgarniach, kioskach, salonikach prasowych, a także na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI. Spory wybór książeczek wydawnictwa MSZ znajdziecie również w sklepach sieci Biedronka, Polo Market a także Dino.

Komentarze

 1. I nuda zażegnana :) Super propozycje dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja córka byłaby zachwycona dostawą tak rozmaitych książeczek. Siedziałaby przy nich całymi dniami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę tutaj sporo ciekawych serii, chętnie kupię książeczki dla młodszej kuzynki.

  OdpowiedzUsuń
 4. U Was to zawsze piękne nowości znajduję. Mój synek bardzo lubi ich książeczki z zadaniami. Mi też się bardzo podobają.

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam dobrze książeczki tego wydawnictwa. Moje dzieci bardzo je lubią. Tych propozycji wcześniej nie widziałam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Potworki na widok tylu dobroci na raz piszczałyby z zachwytu. Szczególnie jeśli chodzi o Psi Patrol.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj, jak byłam mała kochałam Świnkę Peppę, więc na pewno byłabym zadowolona z takich książeczek. Super, że wydanictwa produkują książeczki oparte bajką, bo to fajna sprawa.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram