Kreatywny zestaw dla dzieci WYPUKŁA MALOWANKA

kreatywny zestaw dla dzieci

Kreatywne zestawy w stylu "zrób to sam" to coś, co uwielbiają moje dziewczynki, dlatego bardzo często czy to ja, czy dziadkowie kupują im je w prezencie. Różnego rodzaju kreatywne zestawy to dla dzieci świetna forma spędzania czasu, nauki czegoś nowego i rozwoju manualnego. Teraz dzięki uprzejmości Mirage-Hobby mogliśmy poznać kreatywny zestaw Wypukła Malowanka, która w 2018 roku zdobyła wyróżnienie w plebiscycie Zabawka Roku.

Wypukła malowanka. Kreatywna malowanka dla dzieci


Wypukła malowanka to kreatywny zestaw dla dzieci, z którego pomocą pomalują niezwykły, bo wypukły obrazek. Taka malowanka zapewni dziecku dużo frajdy i fantastycznej zabawy na długi czas, albowiem wypukła malowanka jest wielokrotnego użytku!


malowanki kreatywne dla dzieci

Kreatywny zestaw Wypukła Malowanka to obrazek zamknięty w kolorowym kartonowym opakowaniu, którego wnętrze skrywa wszystko to, co jest potrzebne dziecku do stworzenia swojego wyjątkowego, wypukłego obrazka, czyli wypukły plastikowy obrazek, ramkę do oprawienia obrazka, farby akrylowe, wzornik kolorów oraz pędzel.Przez nasz dom dotychczas przewinęło się naprawdę wiele różnych kolorowanek czy malowanek. Były te tradycyjne, do malowania wodą, farbami itp. ale z wypukłą malowanką nie mieliśmy okazji jeszcze nigdy wcześniej się spotkać i jedyne czego w tym momencie żałuję to tego, że dane nam ją było poznać dopiero teraz. Malując wypukłą malowankę, moje dziewczyny bawiły się świetnie, dając tym samym upust swojej wyobraźni, a wiecie, jak to z dziecięcą wyobraźnią bywa... czasem poniesie dziecko za mocno i nagle się okazuje, że obrazek nie wyszedł tak, jak to było w zamyśle i zaczyna się lament. Na szczęście producent wypukłej malowanki o tym pomyślał i gdy tylko coś nie wyjdzie albo gdy dziecko od razu po pomalowaniu stwierdzi, że jednak chce mieć obrazek w innych kolorach, wystarczy zmyć farbę z plastikowego obrazka wodą z mydłem (pomocna będzie też szczoteczka bądź gąbka), wysuszyć i pomalować jeszcze raz. Super co nie?


kreatywny dzień z dzieckiem pomysły na zabawe


zabawy dla 6 latka

Kreatywna Wypukła Malowanka Mirrage Hobby to świetna alternatywa dla tradycyjnych kolorowanek i malowanek, bo daje dziecku dużo więcej frajdy, a przy tym świetnie ćwiczy zdolności manualne, koncentrację i skupienie. W ofercie dostępnych jest mnóstwo różnych obrazków z różnych kategorii takich jak np. las, księżniczki, bajki, koty, psy i inne więc każde dziecko znajdzie ulubioną tematykę. Wypukła Malowanka to także fantastyczny pomysł na prezent.


Wasze dzieci lubią takie kreatywne zabawy?

Komentarze

 1. Ostatnio czytałam o tych wypukłych malowankach i chętnie kupię je dla młodszej kuzynki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie kreatywne prace dla dzieci. Tu można świetny efekt 3D otrzymać, co ucieszy każdego małego malarza. Dla mnie to nie tylko fajna zabawa w domu, ale i pomysł na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie prezentuje się taka wypukła malowanka :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mam dzieci, ale jestem dobrą ciocią i wiem, że Potworki byłyby zachwycone takim rodzajem malowanek. Ba, sama bym je chętnie przetestowała. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ekstra zabawa zarowno dla malych jak i dorosłych ❤️

  OdpowiedzUsuń
 6. That's a good idea for kids! Thanks for sharing!

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja córka uwielbia tego typu malowanki i często pojawiają się w naszym domu. Ostatnio w jakiejś gazetce trafiłyśmy i od razu wzięła kilka sztuk, żeby mieć na zapas.

  OdpowiedzUsuń
 8. Malowanki wyglądają fantastycznie, jestem przekonana, że moja młodsza córka byłaby nimi zachwycona.

  OdpowiedzUsuń
 9. moje dzieciaki też były zachwycone, jest to naprawdę super pomysł na spędzenie wolnego popołudnia :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie mam jeszcze swojego dziecka, ale mam 8-letniego brata, który bardzo lubi takie kreatywne zajęcia :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 12. Mmm bardzo fajne rozwiązanie :D Pewnie wiele dzieci się ucieszy takim malowaniem :D 3d na pewno dużo bardziej działa na wyobraźnię.

  Zapraszam również do mnie.
  Blog
  Instagram

  OdpowiedzUsuń
 13. Widziałam u Ciebie na Instagramie te wypukłe malowanki i bardzo mnie zaciekawiły, dlatego z przyjemnością przeczytałam post na blogu:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo fajne są takie wypukłe malowanki :) Wiele frajdy przy nich to na pewno :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Widziałam już te kolorowanki na innych stronach i jestem zachwycona! Mój syn będzie zachwycoy, na pewno kupię aby umilić mu czas.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram