Creator - Profesjonalne kursy dla każdego


Jak to mówią na naukę nigdy nie jest za późno, dlatego warto poszerzać swoją wiedzę, brać udział w różnego rodzaju szkoleniach czy kursach, aby zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia, które pomogą nam w znalezieniu lepszej pracy, czy zdobyciu lepszego stanowiska tym samym podnosząc zarobki.


Firm oferujących różnego rodzaju profesjonalne kursy jest wiele, a jedną, na którą warto zwrócić uwagę jest firma Creator.

Creator - Profesjonalne kursy


CREATOR to firma, która prowadzi profesjonalny kursy stacjonarne w formie wykładów – prezentacji multimedialnych i interaktywnych zajęć warsztatowych w postaci ćwiczeń praktycznych. W ofercie znajdziemy kursy projektowania wnętrz, kursy komputerowe, kursy projektowania ogrodów, kurs home staging, a także kurs online z projektowania wnętrz.


Kadra firmy Creator to wykwalifikowanie pracownicy wyższych uczelni, którzy mają wiedzę nie tylko praktyczną, ale także umiejętności dydaktyczne i dar przekazywania wiedzy, dzięki czemu nauka jest łatwa i przyjemna.

Po odbyciu kursu każdy kursant otrzymuje świadectwo ukończenia kursu na drukach MEN, zgodnie z ustawą o systemie oświaty z 2012 roku, potwierdzający zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych.


Sama firma jest niepubliczną placówką oświatową i posiada wpis do ewidencji niepublicznych placówek oświatowych biura edukacji.


*materiał sponsorowany

instagram