Zabudowa biurowa i nie tylko - Omega System


Firma Omega System działa na rynku od 1991 roku i jest jednym z głównych producentów konstrukcji z ram aluminiowych. Od ponad 30 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz montażem systemów prezentacyjnych, wystawienniczych oraz zabudową. Bogate doświadczenie i indywidualne podejście do klienta to ich znak rozpoznawczy.

Zabudowa przestrzeni Omega System


Jedną ze specjalności firmy jest tworzenie zabudowy przestrzeni opartej na profilach aluminiowych. Taka zabudowa pozwala szybko i prosto wydzielić mniejsze pomieszczenia na wielkich powierzchniach np. halach, biurach, urzędach itp.

W ofercie firmy znajdziemy Omega System


System Omega Round Line - lekka, stała zabudowa, którą można kształtować w dowolny sposób, tworząc niepowtarzalne miejsce. Jest prosta w montażu i demontażu, beż większej ingerencji w całe pomieszczenie. Idealne zastosowanie do wydzielenia recepcji, boksu, miejsca do pracy w biurach czy korporacjach. Zapewnią odrobinę prywatności pracownikowi i poprawią jego komfort pracy. System Eco Line oraz QUBE Line działa na podobnej zasadzie.

Open Space - mała zabudowa, pozwalająca wydzielić indywidualne stanowisko pracy. Świetne rozwiązanie to dużych biur.

Ścianki magnetyczne MAGNETIC Line - świetne rozwiązanie do biur, hali produkcyjnych i wszelkich innych miejsc, gdzie jest potrzeba wyeksponowania ważnych rzeczy z częstą zmianą. Alternatywą dla ścianek magnetycznych są tablice suchościeralne WHITEBOARD Line, po których można pisać i zmazywać wielokrotnie.

Parawany - ścianki składane, parawany wolnostojące, zabudowane i biurowe. Idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba prywatności np. sklepach w formie przymierzalni.

To tylko kilka przykładów z bogatej oferty firmy Omega System, która jest bardzo duża. Wszelkie projekty są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta takie jak wymiary, kolory, funkcjonalność itp. także każdy znajdzie coś dla siebie. Firma świadczy usługi na terenie całego kraju. Pełną ofertę firmy znajdziesz na stronie https://www.zabudowa.info.pl/*materiał sponsorowany

instagram