Markery z farbą Pintor Pilot - markery do malowania po różnych powierzchniach

Czyżby lato już się kończyło? Ostatnio coraz więcej u nas deszczowych i chłodnych dni, co skutecznie nas demotywuje i sprawia, że dzieciom zwyczajnie się nudzi. Na szczęście na nudę zawsze znajdę sposób.


markery z farbą

markery do pisania po różnych powierzchniach

Moje dziewczynki bardzo lubią malować, jednak z czasem tradycyjne malowanie po kartkach farbami czy flamastrami też potrafi się znudzić, dlatego podczas pewnego deszczowego i dość chłodnego dnia spędzonego na działce zaskoczyłam je czymś nowym, a mianowicie malowaniem po kamieniach. Oczywiście można było kamienie malować zwykłymi farbami, ale skoro miały one później zostać ozdobą mojej kwiatowej rabaty, potrzebowałyśmy czegoś do malowania, co nie tylko będzie ładnie pokrywać kamienie, ale także da się również świetnie utrwalić. Idealnie do tego nadały się wyjątkowe pisaki marki Pilot z serii Pintor.

Markery z farbą Pintor Pilot


Pintory to wielofunkcyjne narzędzia, które pozwolą na różnego rodzaju prace plastyczne np.: narysowanie, kolorowanie, malowanie, zdobienie oraz pisanie na wielu różnych powierzchniach. Są doskonałe do wykazania się kreatywnością.

Dają wiele możliwości, ponieważ są napełnione bezwonną farbą na bazie wody o dużym stężeniu pigmentów. Wyjątkowo dobrze kryją nawet najciemniejszą powierzchnię.

Pisaki dostępne są w przeróżnych niesamowicie pięknych kolorach z różnymi grubościami końcówek EF, F, M lub B, czyli od cieniutkiej do tej najgrubszej.

 

 

srebrny marker

Malowanie po kamieniach markerami Pilot Pintor

malowanie po kamieniach

Dziewczynki do tworzenia malunków na kamieniach wybrały markery w przepięknych pastelowych kolorach, a także jeden metaliczny w kolorze srebra, które pomogły wyczarować im naprawdę śliczne rysunki na kamieniach. Markery przed pierwszym użyciem należy wstrząsnąć ok. 20 razy, następnie docisnąć kilka razy do powierzchni, aby farba spłynęła do końcówki. Gdy to już się stanie, można przejść do rysowania i malowania.

malowanie po kamieniach krok po kroku

Markery Pintor na kamieniach spisały się rewelacyjnie. Bez problemu pokryły nierówną powierzchnię kamieni farbą, a kolory, pomimo iż są pastelowe, świetnie się odbijają na ciemnej powierzchni. Markerów używa się łatwo i przyjemnie. Nie śmierdzą i nie brudzą, a gdy już niechcący zdarzy się nimi ubrudzić dłonie, to wszystko ładnie schodzi pod wodą.

Pilot Pintor markery do różnych powierzchni.Markery Pintor wypełnione bezwonną farbą nadają się nie tylko do malowania po kamieniach. Z ich pomocą dzieci, a także dorośli mogą puścić wodze fantazji i wyczarować niesamowicie piękne malunki na plastiku, gumie, korku, wosku, ceramice, porcelanie, styropianie, skórze, kartonie, papierze, metalu, szkle, materiale oraz drewnie. Dzięki nim możemy uratować np. zaplamione ubrania, odmienić nudną ceramikę czy porcelanę, wyżyć się artystycznie, a także stworzyć jakąś niesamowitą ozdobę do domu. Możliwości jest nieskończenie wiele, co w przypadku tych markerów z farbą jest niesamowicie fajne.Markery z farbą Pilot Pintor możecie kupić w zestawach bądź na sztuki. Więcej o tym jak używać markerów Pintor przeczytacie na stronie https://mocpisania.pl/moc-pisania/pintor/

*współpraca reklamowa 


Komentarze

 1. Ale to musiała być super zabawa! Sama chętnie pomalowałabym takimi markerami ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Ale to pomysłowe! Pierwszy raz słyszę o takich pisakach. Musimy się w nie zaopatrzyć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne markery :D Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. takie markery to na pewno spora zabawa :D dzieci mają radochę i pewnie mama też :d
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne są te markery. Ostatnio widziałam malowanie kamieni i spodobało mi się to, może kiedyś sprobujemy

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdybym miała takie markery, to sama zaczęłabym malować :D Z pewnością dziewczynki mają mnóstwo radości ze wspólnych działań artystycznych :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie się składa, że trafiłam na ten wpis, bo właśnie szukałam tego typu markerów dla córki, która lubi malować po kamieniach/

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem pewna, że moje dziewczyny byłyby takimi markerami zachwycone! Prześliczna kolorystyka :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Funkcjonalność i kolorystyka markerów bardzo mi odpowiada, chętnie się za nimi rozejrzę, wykorzystam przy różnych pracach. A i dzieciaki chętnie oddadzą się zabawie z nimi. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 10. Wcześniej nie słyszałam o tych markerach, a widzę, że są naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 11. Takie mazaki gwarantują godziny świetnej zabawy i ro na wiele różnych sposobów. Mamy te mazaki i w wolnym czasie, można dzięki nim puścić wodze fantazji.

  OdpowiedzUsuń
 12. Przyznam oryginalny pomysł, a jeśli flamastry się sprawdziły to czemu nie robić tego częściej .

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram