"Jak zapuścić długie włosy"- Agnieszka Niedziałek

 


Włosomaniactwo w ostatnim czasie stało się dość mocno popularnym trendem i nie ma w tym nic dziwnego, bo każda kobieta marzy o pięknych i zdrowych włosach, które są niewątpliwie najpiękniejszym atrybutem.

Odpowiednia pielęgnacja włosów, jak i skóry głowy to klucz do sukcesu, czyli pięknych i zdrowych włosów. Obecnie metod pielęgnacji włosów jest multum, każdy poleca coś innego, u każdego coś innego się sprawdza... Jak zatem rozpocząć świadomą pielęgnację włosów, aby cieszyć się szybkimi efektami? Odpowiedź jest bardzo prosta, wystarczy sięgnąć po książkę Agnieszki Niedziałek - "Jak zapuścić długie włosy".

Agnieszki Niedziałek chyba nikomu przedstawiać nie muszę. To popularna włosomaniaczka, autorka bloga napieknewlosy.pl oraz prowadząca najpopularniejszy kanał na YouTube o włosach. Jest posiadaczką najpiękniejszych i niesamowicie długich i zdrowych włosów, którymi osoboście mocno się zachwycam.

Agnieszka na swoim koncie ma już wydany jeden bestselerowy poradnik pt. "Robię Włosing", a teraz powraca z nową książką "Jak zapuścić długie włosy", która w księgarniach pojawi się już 25 października!

Agnieszka Niedziałek - Jak zapuścić długie włosy


Jak zapuścić długie włosy to książką, z której pomocą zapuścisz piękne i zdrowe włosy. To niezbędnik świadomej pielęgnacji włosów każdej kobiety.

Agnieszka Niedziałek Jak zapuścić długie włosy recenzja

Ta książka rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące zapuszczania włosów, a także dostarczy niezbędnych i ważnych informacji na temat ich zdrowia i kondycji. Książka bazuje na doświadczeniach autorki oraz jej ogromnej wiedzy, ale także doświadczeniu specjalistów: Agnieszki Procek specjalistki w dziedzinie chemii kosmetycznej i regulacji prawnych dotyczących kosmetyków, Agnieszki Kubasińskiej-Sajnów specjalistki w dziedzinie dietetyki i suplementacji oraz Małgorzaty Marcinkiewicz lekarz dermatolog, specjalistka medycyny estetycznej. Dzięki fachowcom i ich wiedzy książka Jak zapuścić długie włosy to włosingowy poradnik najwyższej jakości.

Jak zapuścić włosy to:


300 stron fachowej wiedzy
odpowiedzi na wszystkie frapujące pytania dotyczące dbania o włosy
przewodnik krok po korku - od diety przez wcierki po masaże i pomiary

Książka Jak zapuścić długie włosy podzielona jest na rozdziały, z czego każdy opowiada o czymś innym, dzięki czemu łatwiej jest krok po kroku zapoznać się z całą zawartością książki, prześledzić każdy krok odnośnie dbania o włosy i dowiedzieć się co jest dla nich dobre a co nie.

Tak naprawdę ta książka to takie kompendium wiedzy, która daje nam odpowiedź na każde nurtujące pytanie odnośnie włosów, gdzie wszystko jest bardzo dokładnie i szczegółowo wyjaśnione, dzięki czemu dużo łatwiej zrozumieć nam cały proces wzrostu i życia włosów, a także rozpocząć ich świadomą i dobrze dobraną pielęgnację.

Ja tam o włosy dbam, najlepiej jak umiem i w sumie myślałam, że do tej pory robiłam to bardzo dobrze, jednak po zapoznaniu się z tą książką okazało się, że wiele rzeczy robiłam źle, chociaż by zwyczajny masaż głowy, który przy zapuszczaniu, jak i dbaniu o włosy jest niezwykle istotny. Z książki dowiedziałam się wielu nowości, rozwiałam wszelkie swoje wątpliwości na temat dbania o włosy oraz poznałam odpowiedzi na pytania, które od dłuższego czasu mnie nurtowały i nie tylko.

Ogólnie rzecz biorąc, do tego typu poradników podchodzę dość sceptycznie i jakoś nie do końca liczę się z tym, co jest w nich zawarte, tak w przypadku książki Jak zapuścić długie włosy jest zupełnie inaczej. Ta książka otworzyła mi oczy na wiele spraw dotyczących pielęgnacji moich włosów, uświadomiła jakie błędy wcześniej popełniałam (a było ich naprawdę sporo), a także pokazała, że nie muszę poświęcać sporo czasu jednego dnia w tygodniu na ich pielęgnację, ale mogę robić to stopniowo co mycie z takimi samymi, a nawet lepszymi korzyściami i efektami.

Czy warto kupić książkę Jak zapuścić długie włosy?


Zdecydowanie tak! To książka dla każdej kobiety, która marzy o długich, pięknych i zdrowych włosach, a także dostarczy sporo fachowej wiedzy. Ta książka będzie również idealnym prezentem dla każdej kobiety, która już walczy albo dopiero rozpoczyna walkę o piękne, długie i zdrowe włosy. Ja gorąco polecam.
*współpraca reklamowa 

Komentarze

 1. Przyznam, że jako nastolatka byłabym wniebowzięta taką książką, teraz już raczej nie noszę włosów dłuższych niż do połowy pleców.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubie takie poradniki, więc jeśli będę chciała zapuścić sobie włosy, albo chociaż lepiej o nie zacząć dbać, to sięgnę po polecana książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam inną książkę Agnieszki dotyczącą włosów, może i na tę się skusze. Nie zapuszczam włosów ale myślę, że znalazłabym w niej coś ciekawego

  Anszpi

  OdpowiedzUsuń
 4. W moim przypadku nieważne jak bym się nie starała 20 lat temu miałam najdłuższe, fryzjerka ścięła i koniec...

  OdpowiedzUsuń
 5. jej jak ja bym chciała takie włosy jak Agnieszka, no ale mogę sobie pomarzyć :/
  ksiąkę chętnie bym przeczytala
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 6. Temat zapuszczania włosów nie dla mnie. Mam od dziecka grube i gęste włosy, które rosną jak szalone. Ostatnio coraz bardziej je skracam, bo już mnie denerwują.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram