Książeczki z zadaniami dla dzieci. 44 Koty, Psi Patrol, Świnka Peppa, L.O.L. Surprise! | Nowości wydawnicze od wydawnictwa Media Service Zawada


Puki jesień jest piękna i ciepła jak najwięcej czasu spędzamy na dworze, korzystając z ostatnich promieni słońca. Lada dzień nadejdą jednak chłodne i deszczowe dni, długie wieczory i marudzenie dzieci w stylu 'mamo nudzi nam się', 'mamo nie mamy co robić' dlatego już teraz kolekcjonuję dla dzieci różnego rodzaju książeczki z zadaniami, które potrafią wciągnąć je bez końca na długi czas, uczą, a do tego sprawiają ogrom frajdy. Z doświadczenia wiem, że takie książeczki idealnie sprawdzają się jesienią i są lekiem na nudę.
Najczęściej goszczą u nas książeczki od wydawnictwa Media Service Zawada. Mnóstwo zabawy, ulubieni bohaterowie z bajek czego chcieć więcej?

44 Cats. 44 Koty Kluseczki babci Pauliny.Najbardziej rozśpiewane koty w okolicy znów zapraszają do zabawy. W książeczce znajdziemy zadania takie jak labirynty, kolorowanki, przeróżne zagadki, gry, odnajdowanie szczegółów, liczenie, zadania z dołączonymi do książeczki naklejkami oraz wiele innych.


Cena 8,99 ,-

Peppa Pig. Wizyta w Zoo.


Świnka Peppa

Ulubienica wszystkich dzieci zabiera nas do Zoo. W książeczce czeka mnóstwo zadań takich jak kolorowanki, odnajdowanie szczegółów, nauka literek, liczenie, gry, labirynty i wiele, wiele innych.


Cena 8,99 ,-

L.O.L. Surprise! Co za styl!Chyba nie ma dziewczynki, która nie szaleje za małymi laleczkami L.O.L. U mnie szał na nie trwa już od dobrych 2 lat i chyba jeszcze długo się nie skończy. Wszelkie gadżety, ubrania, książeczki z L.O.L. są must have mich córek.


W numerze 11 L.O.L. Surprise! Czeka wiele zadań takich jak labirynty, odnajdowanie różnic, kolorowanki, wykreślanki, projektowanie nowej kreacji dla Great Baby, zakodowane imiona i wiele innych, Każdemu z zadań towarzyszą oczywiście laleczki L.O.L.

Cena 8,99 ,-

Paw Patrol. Psi Patrol Rubble wezwany do akcjiDzielne pieski z Psiego Patrolu wkraczają do akcji. W książeczce znajdziemy takie zadania jak labirynty, odnajdowanie różnic, rysowanie według wzoru, kolorowanki i wiele innych. 


Dodatkowo do książeczki dołączona jest fantastyczna kolekcjonerska figurka Rubbl'a, która jeździ. Wystarczy ją pchnąć i piesek pędzi do akcji.


W kolekcji dostępnych jest 6 różnych książeczek, z których każda poświęcona jest innemu psiakowi oraz dołączona jest jego pędząca figurka.

Cena 14,99 ,-

Książeczki do kupienia w kioskach, w sklepach na stoiskach z prasą oraz na stronie Książeczki Bajeczki, gdzie zawsze czekają świetne promocje.

Komentarze

 1. Bardzo fajne te książeczki :) rozwijające

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeju, te książeczki są tak urocze, że sama bym się do nich chętnie dorwała... tak dla relaksu może, haha ;)
  Buziaki, mój blog ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialne książki, na tę ze Świnką Peppą sama bym się skusiła :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja z przeszłości bardzo ucieszyłabym się z Psiego Patrolu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajne kolorowe pisemka z wyzwaniami dla najmłodszych dzieci :) i ich ulubionymi bohaterami

  OdpowiedzUsuń
 6. Te zadania potrafią na dobre zająć mojego syna. Kocham je... za ten czas spokoju :)

  OdpowiedzUsuń
 7. świetne propozycje dla najmłodszy, fanie że tyle ich powstaje

  OdpowiedzUsuń
 8. Magazyny z LOL SURPRISE to moja Hania by zabrała , ale innych nie chce używać.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wczoraj widziałam w kiosku gazetki z psiego patrolu z figurkami. Myślę że moim dzieciom by się one bardzo spodobały.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak miałam mają córkę to kupowałam jej bardzo często takie ksiazeczki. Naprawdę bardzo uczą.

  OdpowiedzUsuń
 11. świetne są takie magazyny/książeczki, jak córka była młodsza to często jej takie kupowałam

  OdpowiedzUsuń
 12. Książeczki idealne na jesień :) Myślę, że nie sposób się przy nich nudzić ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram