Lego Creator Czerwony Smok 31145 | TaniaKsiazka.pl

lego 2024

Lego Creator całkowicie zawładnęło naszym domem i nic w tym dziwnego, bo te zestawów klocków Lego dają dzieciom ogrom radości i nieskończone możliwości zabawy. A gdzie najczęściej zamawiamy nasze zestawy klocków Lego Creator? Oczywiście w księgarni TaniaKsiazka.pl, gdzie asortyment (jeżeli chodzi o klocki i nie tylko) jest bardzo bogaty a ceny bardzo atrakcyjne.


Lego Creator Czerwony Smok 31145


Zestaw LEGO® Creator Czerwony Smok oferuje dzieciom nieograniczone możliwości zabawy dzięki trzem różnym modelom, które można stworzyć z tych samych klocków. Dzieci mogą zbudować ruchomego smoka, przebudować go na feniksa o kolorowych piórach, a następnie zmienić go w rybę z ruchomymi płetwami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyły własne zwierzątko.

klocki lego najtaniej

Zestaw Lego Creator Czerwony Smok otrzymujemy w niedużym kartonowym opakowaniu, na którym widnieją ilustracje przedstawiające 3 różne modele, które możemy zbudować przy pomocy klocków z zestawu Lego Creator Czerwony Smok.

lego creator od jakiego wieku

Zestaw klocków Lego Creator Czerwony Smok to jeden z najnowszych modeli klocków Lego, który wydany został w 2024. Zestaw składa się ze 149 elementów oraz trzech instrukcji układania klocków (jedna instrukcja-jedna budowla) Wszystko jest ukazane prosto, czytelnie, więc dzieci bez problemu poradzą sobie z ułożeniem każdego modelu zabawki.

Lego Creator Czerwony Smok 31145

Zestaw Lego Creator daje nieskończone możliwości zabawy. Dzięki jednemu zestawowi dzieci mogą zbudować wyjątkowego Czerwonego Smoka, który rusza łapami, skrzydłami oraz głową. Gdy smok już się znudzi, z łatwością można przebudować go w kolorową rybkę z ruchomymi płetwami lub uroczego ptaka feniksa, który porusza kolorowymi skrzydłami.

lego taniaksiazka.pl

Zestaw Lego Creator Czerwony Sok to trzy magiczne zwierzęta, które dają nieskończone możliwości dobrej zabawy, a przy okazji rozwijają wyobraźnię. Dodatkowo Lego Creator Czerwony Smok stanowi świetny element dekoracyjny, jak i kolekcjonerski i idealnie komponuje się z innymi zestawami klocków Lego Creator.

klocki lego promocje

Jak widzicie, spośród trzech możliwych budowli do zbudowania z pomocą Lego creator Czerwony Smok u nas zdecydowanie wygrał uroczy ptak Feniks. Kolorowy, bajkowy i piękny. Od razu skojarzył nam się z Feniksem z Harry’ego Pottera.

klocki lego na prezent

Zbliżają się święta Wielkanocne, więc jeżeli jeszcze nie masz pomysłu na idealny prezent dla dziecka, z którym zabawy nie będzie końca, to zestaw klocków lego Creator będzie idealnym wyborem. Ten i inne zestawy klocków Lego w atrakcyjnych cenach znajdziesz w księgarni TaniaKsiazka.pl


*współpraca reklamowa 

Komentarze

 1. Podobają mi się te zestawy LEGO Creator, więc może kiedyś będę miała któryś na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam do dziś konstruować różne budynki i twory z LEGO. Nawet te większe klocki jak Duplo są fajną zabawą dla dorosłych, a co dopiero dzieci!

  OdpowiedzUsuń
 3. w sumie u mnie nie śą popularne prezenty na Wielkanoc, ale jeśli ktoś je robi to taki zestaw dla dziecka będzie super
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram