Oclean X Pro Digital - soniczna szczoteczka do zębów, która Cię zaskoczy

 


Higiena jamy ustnej jest niezwykle ważnym elementem w naszej codziennej pielęgnacji. Kluczowym elementem dbania o zęby są oczywiście regularne wizyty u stomatologa, tak aby w razie jakichkolwiek problemów móc szybko zareagować, ale nie tylko. Na odpowiednie dbanie o zęby wpływa również szereg innych czynników takich jak: stronienie od używek, odpowiednio dobrane do naszych potrzeb pasty do zębów, płynów do płukania jamy ustnej, regularne nitkowanie, irygacja, a także wybór odpowiedniej szczoteczki do zębów, bo przecież od niej wszystko się zaczyna.

Szczoteczka manualna, elektryczna czy soniczna. Którą wybrać?

szczoteczka soniczna czy warto?

Od dziecka zawsze używałam szczoteczki manualnej (zresztą chyba jak każdy) i myślałam, że to wystarczy. Później wymieniłam ją na szczoteczkę elektryczną, której używałam przez ostatnie 10 lat (oczywiście w tym czasie wymieniałam ją na nowsze modele). Zawsze myślałam, że szczoteczka elektryczna to jest to i że zapewnia mi ona dokładne czyszczenie zębów, jednak po dłuższym zastanowieniu różnicy między zwykłą szczoteczką a szczoteczką elektryczną nie ma jakiejś ogromnej. Z pewnością elektryczna szczoteczka jest wygodniejsza w użyciu i można powiedzieć, że sama czyści zęby, jednak zauważyłam, że pomimo odpowiedniego nacisku i odpowiednio dobranej końcówce często podrażniała moje dziąsła, co nie było zbyt komfortowe. Szczotkowanie zębów bez podrażnień i niezwykle komfortowe stało się dopiero wtedy, gdy w moim domu pojawiła się szczoteczka soniczna Oclean i wiecie, na początku byłam dość sceptycznie do niej nastawiona i jakoś nie brałam pod uwagę tych wszystkich ochów i achów innych użytkowników, ale kiedy pierwszy jej użyłam, totalnie się w niej zakochałam. Dzięki szczoteczce sonicznej mycie zębów wskoczyło na wyższy wymiar i stało się niesamowitą, a także relaksującą czynnością. Jest ona dokładna a przy tym niesamowicie delikatna.

Oclean X Pro Digital - Soniczna szczoteczka do zębów, dzięki której nie pominiesz żadnego miejsca.

szczoteczka soniczna efekty


Szczoteczka soniczna Oclean X Pro Digital to niesamowicie nowoczesne urządzenie, które zapewni odpowiednie mycie zębów, bo to właśnie dzięki tej szczoteczce nie pominiesz żadnego miejsca, a zęby będą czyste jak nigdy przedtem.

Ocelan X Pro Digital to pierwsza na świecie szczoteczka soniczna do zębów z inteligentnym wyświetlaczem. Przeanalizuje ona dokładnie Twój sposób szczotkowania i wskaże na ekranie pominięte obszary, które możesz natychmiast doczyścić za pomocą jednego przycisku, dzięki temu nie przegapisz już żadnego miejsca.

Oclean X Pro Digital co ją wyróżnia.

jaką szczoteczkę do zębów wybrać?

Soniczna szczoteczka Oclean X Pro Digital wyróżnia zastosowany w niej ulepszony silnik Maglev, który generuje 84 000 ruchów na minutę. Silnik jest ulepszony, opatentowany i bezszczotkowy z wykorzystaniem technologi magnetyczni-lewitacyjnej. Co to oznacza? Oznacza to, że silnik przekazuje drgania na końcówkę każdego włókna/włosia szczoteczki sonicznej Oclean X Pro Digital i prowadzi do zerowej utraty energii. To także pozwala na większy kąt wychylenia główki, dzięki czemu czyszczenie zębów jest jeszcze bardziej skuteczne.

najlepsza szczoteczka soniczna

Silnik Maglev w porównaniu ze zwykłym silnikiem szczoteczki sonicznej zapewnia 2X większą moc czyszczenia, a jednocześnie jest niesamowicie delikatna dla zębów i dziąseł, więc nie musimy martwić się żadnymi podrażnieniami i dyskomfortem.

Ocealn X Pro Digital - zero pominiętych miejsc, dzięki analizie efektów mycia


Soniczna szczoteczka Ocelan X Pro Digital posiada inteligentny wyświetlacz, na którym wybieramy odpowiedni tryb mycia zębów - poranny, wieczorny oraz personalny, który oznaczony jest odpowiednią ikonką. 

jak działa szczoteczka sonicznaPo wybraniu odpowiedniego trybu na wyświetlaczu wyświetla się całe uzębienie, które początkowo oznaczone jest na czerwono (kolor ten symbolizuje brudne zęby) oraz czas mycia zębów. Od razu po zakończeniu na inteligentnym wyświetlaczu wyświetla się ten sam graficzny model uzębienia 3D z informacją o tym, czy zęby są dokładnie wyszczotkowane. Jeżeli jest dobrze, model uzębienia będzie biały, jeżeli źle, pominięte fragmenty zostaną podświetlone na czerwono, a my mamy okazję to poprawić, bo szczoteczka od razu nas o tym poinformuje, doliczając czas potrzebny do umycia danego fragmentu zębów.

Oclean X Pro Digital - soniczna szczoteczka, której możesz używać przez 30 dni na jednym ładowaniu.


Szczoteczka posiada bardzo pojemną baterię, dzięki której można czyścić zęby aż 30 dni bez konieczności ładowania (przy częstotliwości mycia zębów 2X dziennie), a jeżeli zajdzie potrzeba ładowania, inteligentna szczoteczka soniczna X Pro Digital przypomni nam o tym na ekranie. Czas ładowania szczoteczki to ok. 3 godziny.

Spersonalizowany plan szczotkowania zębów z aplikacją Oclean Care+


Wraz ze szczoteczką Oclean X Pro Digital zyskasz dostęp do aplikacji Olcean Care+, która daje wiele możliwości:

-udoskonalenie codziennego mycia zębów

-rozszerzone raporty na temat jakości, czasu oraz częstotliwości szczotkowania zębów w postaci raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych

-dostosowanie programu personalizowanego odpowiednio do naszych potrzeb oraz wybór innych programów mycia zębów

-aplikacja kontroluje stan główki/końcówki szczoteczki i przypomni, kiedy należy ją wymienić. To jest świetna opcja!

Oclean X Pro Digital - wodoszczelność IPX7


Szczoteczka soniczna X Pro Digital jest w pełni wodoszczelna, co zostało potwierdzone certyfikatem IPX7. Oznacza to, że może być ona zanurzona na głębokość do 1 metra przez maksymalnie 30 minut i nie spowoduje to jej uszkodzenia, więc można bez obaw w bezpieczny sposób myć szczoteczkę pod wodą.

Soniczna szczoteczka Oclean X Pro Digital - moja opinia.

szczoteczka elektryczna czy soniczna?

Soniczna szczoteczka Oclean X Pro Digital jest zemną już jakiś czas i właściwie zdanie na jej temat wyrobiłam już sobie po pierwszym użyciu - dla mnie to ideał pod każdym względem.
Wygląd. Oclean X Pro Digital na tle innych sonicznych szczoteczek wyróżnia się niesamowicie świetnie przemyślanym designem, który jest obłędnie elegancki i niesamowicie estetyczny. Tutaj każdy detal został perfekcyjnie przemyślany, począwszy od koloru, po jej smukły kształt, dzięki czemu prezentuje się bardzo dobrze w łazience i tak naprawdę stanowi jej dodatkowy element dekoracyjny. Sam kształt szczoteczki został świetnie zaprojektowany. Jest smukła, leży pewnie w dłoni, nie wyślizguje się, a dzięki odpowiedniej przestrzeni między końcówką szczoteczki a przyciskiem i ekranem, mamy pewność, że podczas szczotkowania niechcący nic nie przyciśniemy. Samej końcówce szczoteczki również należy się uwaga. Ma ona odpowiednią długość, tak na oko na połowę uzębienia, co jest bardzo odpowiednie. Główka szczoteczki nie jest ani szeroka, ani za wąska. Dokładnie okala zęby, zapewniając dokładne czyszczenie.


Działanie. Szczoteczka działa dość cicho jak na tego typu urządzenie, co mnie pozytywnie zaskoczyło. Drgania szczoteczki są bardzo delikatne, więc podczas szczotkowania nie mamy wrażenia, jakby ktoś potrząsał naszą głową. Szczoteczka zapewnia delikatne, a jednocześnie bardzo, ale to bardzo dokładne szczotkowanie z dotarciem do każdego miejsca zarówno z przodu, jak i z tyłu zębów, bez pominięcia tych ostatnich, a wiemy, że często jest tak, że właśnie kapryśne ósemki, są często źle doczyszczone, co prowadzi do ich szybkiego psucia się. Czas mycia zębów wynosi 4 minuty. W tym czasie szczoteczka informuje nas o zmianie strefy mycia zębów delikatnym przerywnikiem w postaci pojedynczej wibracji. Ma to miejsce kilka razy w ciągu 4 minut, tak aby dokładnie wyczyścić każdą strefę. O tym, czy zęby są dokładnie wyszczotkowane, zostaniemy szybko poinformowani, o czym wspomniałam już wcześniej. Ta opcja bardzo mi się podoba, bo właśnie dzięki niej, mam pewność, że zęby są dokładnie wyczyszczone, choć za pierwszym razem zrobiłam to źle.


Co jest jeszcze fajne w tej szczoteczce to nagrody. Tak interaktywne nagrody, które przyznawane są na podstawie jakości i przebiegu szczotkowania. Szczoteczka także przypomni o ważnych datach.

Zawartość zestawu. Kupując szczoteczkę Oclean X Pro Digital, w zestawie otrzymamy ładowarkę, kabel USB (brak kostki do gniazda w zestawie) czytelną instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną oraz dwie końcówki z włóknem DuPon, które zapewniają dokładne czyszczenie oraz ochronę szkliwa i dziąseł.

jaką szczoteczkę do zębów wybrać?

Ładowarka dołączona do zestawu, która jest dokładnie w tym samym kolorze co szczoteczka, pełni również funkcję bezinwazyjnego uchwytu ściennego na szczoteczkę.

Czy warto kupić szczoteczkę soniczną Oclean X Pro Digital?


Zdecydowanie TAK! Jest to wyjątkowe urządzenie, które perfekcyjnie zadba o zęby bez większego wysiłku z bardzo dobrymi rezultatami. Zęby zawsze będą dokładnie wyczyszczone, bez uszkodzeń szkliwa i podrażnionych dziąseł. To zdecydowanie zakup, w który wartko zainwestować.A Ty jakiej szczoteczki do zębów używasz?

*współpraca reklamowa 

Komentarze

  1. szczerze mówiąc nigdy nie używałam takiej szczoteczki, zawsze gości u mnie ta zwykła :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze, że produkt spełnia swoje zadanie i jesteś z niego bardzo zadowolona :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam szczoteczkę OClean, ale inny model, widziałam je też w zeszłym tygodniu przy kasach w Pepco za jakieś 100 zł :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram