Jak uporządkować i zorganizować przestrzeń w małej łazience?

Mała łazienka jak zorganizować

Z reguły łazienka jest najmniejszym pomieszczeniem w każdym domu, a skoro najmniejszym to nie trzeba wiele, aby pojawił się w niej bałagan, dlatego łazienka wymaga od nas dobrej organizacji, praktycznego uporządkowania i pozbycia się niepotrzebnych rzeczy.

Najlepiej do organizacji i przechowywania różnych rzeczy czy kosmetyków, których w łazience zawsze jest dużo za dużo, sprawdzą się oczywiście szafki, jednak należy wziąć pod uwagę, że niestety nie każdy ma możliwość wstawienia mebli do swojej łazienki. Ja dla przykładu mam tak małą łazienkę, że ledwo zmieściła się umywalka z szafką i mini słupek, a przy 4-osobowej rodzinie za dużo tam nie pomieszcze, dlatego musiałam sobie radzić.

Porządkowanie i segregacja kosmetyków w małej łazience.


 • Aby uporządkować i zorganizować przestrzeń w małej łazience pomocne będę nam wszelkiego rodzaju rzeczy, które nie tylko uporządkują przestrzeń, ale także będą świetnym elementem dekoracyjnym.

 • Wszelkiego rodzaju kosze ozdobne będą idealnym rozwiązaniem do przechowywania ręczników.

 • Kubki, stojaki na szczoteczki do zębów, mydelniczki uporządkują przestrzeń na umywalce, a przy okazji będą świetnym elementem dekoracyjny.

 • Wieszaki na ręczniki, wiadomo, do czego mają służyć, ale zamiast zwykłych prostych, można wybrać te bardziej designerskie, tym samym nasza łazienka zyska dodatkowy element ozdobny.

 • Pojemniki na akcesoria do makijażu z Fabryka Form, w których możemy przechowywać kosmetyki kolorowe, pędzle i inne akcesoria, a także akcesoria łazienkowe. Taki pojemnik będzie nie tylko ładnie się prezentował, ale wreszcie pomoże utrzymać porządek w kosmetykach każdej kobiecie.

 • Półki łazienkowe, półki pod prysznic czy półki na wannę to kolejne dodatkowe miejsce do przechowywania kosmetyków, które będzie świetnym uzupełnieniem całego wystroju łazienki.

Fabryka Form

Dzięki tym kilku przydatnym akcesoriom można szybko, łatwo i przyjemnie świetnie zorganizować przestrzeń w małej łazience, sprawiając, że pomimo małej przestrzeni będzie w niej panował zawsze ład i porządek. Wiem to z własnego doświadczenia, a organizer łazienkowy z Fabryka Form uporządkował już nie jedną łazienkę.

A wy korzystacie z różnego rodzaju rzeczy pomagających uporządkować przestrzeń w domu?

Komentarze

 1. Oj tak, chętnie korzystam z takich akcesoriów, ponieważ moja łazienka jest niewielka, a jakoś te wszystkie kosmetyki trzeba w niej pomieścić. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszelkiego rodzaju pojemniki świetnie sprawdzają się na ograniczonej powierzchni w mniejszej łazience.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w swojej szafce mam organizer na kosmetyki bo by mi się rzucały po szafce a to nie dobre rozwiązanie

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo przydatny wpis i cenne rady

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak najbardziej, bez szafy i szafek trudno byłoby coś pomieścić i uporządkować. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam mieć teraz malutką łazienkę i już planuje jak ja zorganizować aby zmieściło się jak najwięcej, napewno wykorzystam koszyki i organizatory

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie dodatki u mnie sprawdzają się nie tylko w lazience, ale i całym domu. Fajnie wyglądają i są praktyczne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Organizery w łazience to najlepsze co może być.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam bardzo małą łazienkę i zawsze ubolewam, że nie mam w niej miejsca. Korzystam z takich organizerów.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram