Wakacyjne nowości dla dzieci od wydawnictwa Media Service Zawada. Część I


Przed nami ostatni miesiąc wakacji, nad czym razem z moimi dziećmi strasznie ubolewam. Sierpień jak to sierpień lubi zaskakiwać nas różnoraką często deszczową pogodą (zresztą jak całe lato) i wtedy wjeżdża ona - nuda. Na szczęście walczyć z nudą pomagają nam książeczki pełne przeróżnych zadań dla dzieci, jak i te do czytania od wydawnictwa Media Service Zawada, które są z nami już od ładnych kilku lat i nadal nie znudziły się moim dziewczynkom.

Dziś mam dla was pierwszą część wakacyjnych nowości wydawniczych dla dzieci od wydawnictwa Media Service Zawada. Są to książeczki wielokrotnego użytku ze zmywalnym flamastrem, kolorowanki i inne fantastyczne książeczki z zadaniami.

Seria książek Zadania do ścierania. Książeczki ze zmazywalnym flamastrem.

książeczki ze zmywalnym flamastrem

Książeczki z serii zadania do ścierania należą do naszych ulubieńców ze względu na wielokrotność użytkowania. Strony w takich książeczkach są śliskie, jakby plastikowe, dzięki czemu można po nich pisać dołączonym do książeczki mazakiem suchościeralnym wielokrotnie, więc gdy tylko podczas wykonywania jakiegoś zadania pojawi się błąd, można szybko go usunąć bez płaczu ;D Książeczki mają duży format i wypełnione są przeróżnymi zadaniami dla dzieci i różnym stopniu trudności. Wiele uczą i rozwijają. W nowościach pojawiły się takie tytuły jak: Lubię dinozaury - Detektyw na tropie, Peppa Świnka - Poskacz z nami, Psi Patrol - Dzień na wsi, Cry Babies - Baw się z nami.

Seria książeczek Pokoloruj świat.

kolorowanki dla najmłodszych

Pokoloruj świat to nic innego jak książeczki w dużym formacie wypełnione po brzegi kolorowankami z ulubionymi bohaterami dzieci. Rysunki są duże, brak w nich bardzo małych elementów, więc nawet najmłodsze dzieci poradzą sobie z dokładniejszym kolorowaniem obrazków. W nowościach pojawiły się takie tytuły jak: Lubię dinozaury - Co jest grane? Świnka Peppa - Koloruj i baw się z Peppą! Psi Patrol - Przygody pełne barw, Moje jednorożce - W krainie tęczy, Cry Babies - Moje hobby.

Książeczki z serii Odszukaj Różnice


Kolejna ulubiona seria książeczek z zadaniami moich dziewczyn, czyli odszukaj różnice. Są to książeczki, które po brzegi wypełnione są zadaniami do wyszukiwania różnic pomiędzy obrazkami. Takie zadania są świetne dla dzieci, bo nie tylko zapewniają dobrą zabawę, ale także ćwiczą koncentrację oraz wzrok. Nowości: Psi Patrol - W akcji i zabawie z pieskami, Świnka Peppa - Gotowi na wyprawę!

Lubię dinozaury Zaraz wrrr...


Hej, poczekaj!
Na pewno zastanawiasz się, kogo próbuje zatrzymać tyranozaur. My też! Może razem uda nam się rozwiązać tę zagadkę...
Mali czytelnicy mogą się cieszyć zagadkami, łamigłówkami oraz kolorowankami.
Dodatkowo na czytelników czekają wyjątkowe naklejki.

Bardzo fajna książeczka dla małego fana dinozaurów pełna kolorowych obrazków, ciekawych zadań i naklejek.

Ekipa na 102! Przyjaźń to przygoda.


Kolejna już 42 część Ekipy na 102! Czeka na dzieci, a w niej mnóstwo przeróżnych zadań, kolorowanek, naklejek i ogrom świetnej zabawy.

Obłędnie styLOVE L.O.L. Surprise! Świat u stóp


Bilet zabukowany? Dołącz do bajecznych dziewczyn - spakuj walizkę i leć poznawać świat. Ta książka pełna jest odlotowych zabaw i jedynych w swoim rodzaju L.O.L. Surprise! Brakuje tam tylko ciebie!

Ta książeczka dedykowana jest dla nieco starszych dziewczynek ze względu na stopień trudności zadań, jakie ukryły się w środku. Jest sporo do czytania, pisania i rysowania. Idealna propozycja dla fanek laleczek.

Książeczki do kupienia w księgarniach, kioskach, salonikach prasowych, a także na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI. Spory wybór książeczek wydawnictwa MSZ znajdziecie również w sklepach sieci Biedronka, Polo Market a także Dino.
*współpraca

Komentarze

 1. Fantastyczne rzeczy, każdy z tych tytułów mnie zainteresował. Dzieciaki lubią bohaterów z Psiego Patrolu czy Peppę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Córeczka kuzynki uwielbia Psi Patrol. Chętnie kupię dla niej te książeczki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna są te książeczki! Mój synek za jakiś czas na pewno byłby z nich zadowolony ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dość często kupuję magazyny tego wydawnictwa dla mojej córki. Uwielbia spędzać z nimi swój czas wolny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolorowe i piękne, świetne książeczki dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moi siostrzeńcy uwielbiają tego typu książeczki. Tak przynajmniej wiem co kupić, aby sprawić im radość.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne propozycje do sędzenia przez dziecko miło czasu. Moja córka z pewnością była by zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 8. Super nowości! Każde dziecko byłoby zadowolone z takich książeczek! Mega!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram