Książki edukacyjne dla dzieci - wakacyjne nowości wydawnictwa Media Service Zawada część II


edukacyjne książki dla dzieci w każdym wieku


Czas na przedstawienie wam drugiej części wakacyjnych nowości wydawniczych dla dzieci od wydawnictwa Media Service Zawada, w której znalazły się same wspaniałości z ulubionymi bohaterami dzieciaków w roli głównej.

Psi Patrol Do biegu, gotowi start!


Biegaj, skacz i baw się z pieskami z Psiego Patrolu! W książeczkach znajdziesz mnóstwo łamigłówek i propozycji zabaw ruchowych.
paw patrol books

Książeczki z serii Do biegu, gotowi, start! To gratka dla małych fanów Psiego Patrolu. Każda z książeczek tej serii poświęcona jest innemu członkowi ekipy Paw Patrol, w której znajduje się mnóstwo łamigłówek i ciekawych propozycji zabaw ruchowych, które dzieci uwielbiają. DO każdego numeru dołączona jest również figurka jednego z pisków z Psiego Patrolu. Nowe tytuły, jakie czekają na dzieci w kioskach to Psi Patrol Do biegu, gotowi, start! Ścigamy się, Marshall! Oraz Psi Patrol Do biegu, gotowi, start! Pobawmy się, Ruble!

Seria edukacyjnych książek Dobrze Wiedzieć!


W książeczkach z serii Dobrze Wiedzieć! Na dzieci czeka mnóstwo zadań z ulubionymi bohaterami bajek. Każda strona składa się z dwóch części - na jednej dzieci uczą się pisać i liczyć, drugą, po wykonaniu zadań można oderwać wzdłuż perforacji, a następnie ze wszystkich karteczek ułożyć obrazek i go pokolorować.


Książeczki z tej serii to takie dwa w jednym - nauka pisania literek i cyferek oraz zabawa w postaci kolorowanki i puzzli, co jest w jakimś stopniu nagrodą po wykonaniu wszystkich zadań. Oderwane części kolorowanki należy oderwać z książeczki, ułożyć z nich obrazek, a następnie pokolorować. Bardzo fajna zabawa dla wszystkich dzieci.

Edukacyjne książki dla przedszkolaka z serii Zadania dla przedszkolaka.

książki edukacyjne dla przedszkolaków

Zadania dla przedszkolaka to seria dedykowana dla dzieci w wieku 4-5 i 5-6 lat w zależności, jaką wersję wybierzemy. To naprawdę świetnie przemyślana seria książeczek dla młodszych dzieci. Pełno w nich ćwiczeń z logicznego myślenia, spostrzegawczości i kreatywności, które poszerzają słownictwo i wspomagają zdolności manualne. Można powiedzieć, że książeczki z tej serii są taką wersją podręcznika, z których dzieci uczą się w przedszkolu, ale w bardziej przyjemnej wersji, bo z ulubionymi bohaterami, czyli Świnką Peppą oraz Psim Patrole.

Nowości: Zadania dla przedszkolaka Świnka Peppa Hop, hop! Jest tam kto? Zadania dla przedszkolaka Psi Patrol Co za ekipa!

Seria Zakręcone Labirynty

Labirynty to doskonały trening spostrzegawczości i wyobraźni przestrzennej dziecka. Ćwiczą nie tylko precyzję ruchów i sprawność manualną, ale również koncentrację uwagi.

książki dla dzieci z labiryntami

Zakręcone Labirynty to seria, którą uwielbiają moje dziewczynki. Książeczki w wersji podróżniczej, bo wydane w formie torebeczki, którą można chwycić w dłoń i zabrać ze sobą wszędzie zapewniają ogrom frajdy i świetnej zabawy każdemu.

Nowości: Zakręcone labirynty Świnka Peppa W prawo czy w lewo? Zakręcone labirynty Wiem i ja Od A do Z, Zakręcone labirynty L.O.L. Surprise! Do wyjścia, dziewczyny! Zakręcone labirynty Psi Patrol Tropiciele w akcji. Zakręcone labirynty Wiem i ja 1,2,3... w drogę!


Kolorowanki dla dzieci z serii Zabawa w kolory


Seria książeczek Zabawa w kolory to kolorowanki w dużym formacie z ulubionymi bohaterami dzieci. W książeczkach znajduje się naprawdę dużo obrazków do kolorowania, z którymi nie ma czasu na nudę, a także aż 50 naklejek, które jak wiadomo, dzieci uwielbiają.

duże kolorowanki dla dzieci

Nowości w tej serii: Zabawa w kolory Psi Patrol Ta ekipa jest super! Zabawa w kolory Peppa Świnka Zwariowane kolory Peppy

W nowościach pojawiły się również książeczki do poczytania, ale z małą niespodzianką w postaci naklejek. Opowiadania z naklejkami to książeczki z opowiadaniami na podstawie ulubionych bajek dla dzieci. W każdej z książeczek znajdują się dwa różne opowiadania oraz sporo naklejek do przyklejania gdzie tylko ma się ochotę.


Nowości: Psi Patrol Opowiadania z naklejkami Katie potrzebuje pomocy oraz Świnka Peppa Opowiadania z naklejkami Przygody w ogrodzie.


Książeczki do kupienia w księgarniach, kioskach, salonikach prasowych, a także na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI. Spory wybór książeczek wydawnictwa MSZ znajdziecie również w sklepach sieci Biedronka, Polo Market a także Dino.


Komentarze

 1. Psi patrol jest super :) Swietne książeczki :) Dobrego tygodnia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Część z tych książeczek mamy i uwielbiamy, super się czyta wieczorem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. super propozcyje dla dzieci, na pewno się podobają Twoim córkom

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie coś dla mojego synka! Uwielbiamy czytać!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram