Miotełka do kurzu Swiffer. Niezastąpiony pomocnik każdej pani domu!

Jak ułatwić sobie sprzątanie

Przy okazji wpisu o mopie do podłóg wspominałam wam, że, podczas sprzątania korzystam z różnego rodzaju gadżetów, które to sprzątanie przyspieszają i ułatwiają. Jednym z moich niezastąpionych pomocników jest zmiotka do kurzu, którą pewnie już większość z was zna, a kto jeszcze jej nie zna i nie miał okazji wypróbować, koniecznie musi to zmienić. Mowa oczywiście o miotełce do kurzu Swiffer.


Swiffer Zestaw do usuwania kurzu przyciągający i zatrzymujący kurz (1 rączka + 4 miotełek do kurzu)


Pożegnaj się z kurzem, brudem oraz włosami i powitaj prawdziwą czystość. Miotełki do kurzu Swiffer doskonale przyciągają i zatrzymują kurz, włosy oraz alergeny roztoczy. Świetnie sprawdzają się też przy sprzątaniu kociej i psiej sierści dzięki tysiącom puszystych włókien pokrytych cienką powłoką. Miotełki do kurzu Swiffer składają się z włókien o unikalnej budowie, które dostosowują swój kształt w taki sposób, by dotrzeć do wszystkich zakamarków i pomóc Ci pozbyć się kurzu i włosów z praktycznie każdej powierzchni bez rozprzestrzeniania ich po domu.

Przydatne wskazówki:

Zestaw do usuwania kurzu nadaje się do zbierania sierści, którą zwierzęta domowe stale gubią. Świetnie spisuje się również wtedy, gdy któryś z domowników ma alergię na kurz. Działa tak dobrze, że możesz nawet polubić sprzątanie. Miotełki do kurzu Swiffer są przeznaczone do użytkowania z rączką marki Swiffer.

Miotełka do kurzu Swiffer. Musisz ją mieć!


Swiffer opinie


Swiffer od jakiegoś czasu jest bardzo modny i pokochała go nie jedna perfekcyjna pani domu. I ja uległam modzie na Swiffera, kupiłam i totalnie przepadłam. Mówię wam to istne cudo!

Zestaw startowy Swiffer otrzymujemy w kartonowym opakowaniu, którego wnętrze skrywa plastikową rączkę w kolorze żółtym oraz 4 nakładki/miotełki do kurzu. Przed przystąpieniem do sprzątania należy nałożyć miotełkę na plastikową rączkę, potrząsnąć nią, aby stała się puszysta i już możemy brać się za sprzątanie.

Miotełka do kurzu Swiffer przeznaczona jest do sprzątania suchych powierzchni. Wykonana została z włókien syntetycznych pochodzących aż w 33% z recyklingu, co się bardzo chwali. Jej tysiące puszystych włókien przyciągają i zatrzymują cząsteczki kurzu oraz włosy w środku tym samym nie przenosząc ich z miejsca na miejsce i nie pozostawia osadu.

sklep bee.pl opinie


Jak wcześniej nienawidziłam zbierania kurzu z mebli i innych powierzchni tak teraz, odkąd skusiłam się na Swiffera( a używam go już od kilku miesiący), biegam z miotełką każdego dnia. Wystarczy mi tylko 5 minut dziennie, aby zebrać kurz ze wszystkich powierzchni w domu tj. mebli, parapetów, okien, obrazów, bibelotów i innych powierzchni. Miotełka przyciąga kurz niczym magnes, skutecznie zbiera go z różnych powierzchni, nie zostawia na nich żadnych smug i nie przenosi dalej. Dzięki temu, że jest płaska, można nią bez problemu wjechać w różne szczeliny i dokładnie zebrać kurz.


Miotełka do kurzu Swiffer to niezbędny pomocnik każdego, kto posiada w domu, choć malutką biblioteczkę. Idealnie zbiera kurz z delikatnych książek, nie powodując ich uszkodzenia. To także świetny przyjaciel dzieci, które z łatwością z pomocą miotełki zbiorą kurz z mebli czy innych bibelotów w swoich pokojach. Moje dziewczynki chętnie korzystają ze Swiffera i nawet mają swoją prywatną miotełkę :D

Podsumowując Swiffer to według mnie najlepszy pomocnik w sprzątaniu, jaki może być i bez którego nie wyobrażam już sobie życia. Jeżeli jeszcze go nie masz, to koniecznie kup. Nie pożałujesz.

Zestaw startowy Swiffer kosztuje ok. 15 zł, później wystarczy dokupować jedynie same wielorazowe miotełki w cenie od 10 do 30 zł w zależności od ilości sztuk w opakowaniu.


Miotełkę do kurzu Swiffer kupicie między innymi w sklepie Bee.pl

A ty już masz swojego Swiffera?

Komentarze

 1. Taka miotełka do kurzu na pewno mi się przyda. Dobrze jest wiedzieć o jej istnieniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio się właśnie zastanawiałam nad jej zakupem

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja mama uwielbia takie różne gadżety do sprzątania. Polecę jej, bo myślę, że nie ma takiej miotełki

  OdpowiedzUsuń
 4. Też nie lubię sprzątać kurzy i mnie przekonałąś do wypróbowania tego sprzętu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny przedmiot, który pomoże nam w sprzątaniu. Zastanowię się nad nim

  OdpowiedzUsuń
 6. Miotełki jeszcze nie mam, ale zamówiłam sobie mopa na sucho i mokro i jestem w nim zakochana.

  OdpowiedzUsuń
 7. Słyszałam już kiedyś o tej miotełce do kurzu, ale jakoś się na nią nie zdecydowałam. Wolę chyba tradycyjne metody, zwłaszcza że mam sporo gadżetów na półkach.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram