WS Academy | Guma do włosów DEFINICJA

Jeżeli chodzi o stylizację włosów dotychczas używałam tylko lakieru do włosów, ale od jakiegoś czasu wysyp baby hair daje mi się we znaki sterczącymi kosmykami na prawo i lewo. Wiecie jakie to potrafi być uciążliwe, zwłaszcza kiedy planujemy zaczesać włosy. Postanowiłam więc sięgnąć po gumę do włosów. Wybór był trudny, bo tego typu produkty lubią sklejać mocno włosy.

Zdecydowałam się na utrwalającą gumę WS Academy o bardzo fajnej i chwytliwej nazwie DEFINICJA.

Profesjonalna guma do włosów, mocno utrwalająca, zachowująca elastyczność podczas stylizacji. Nadaje strukturę i długotrwały efekt, nie sklejając włosów. Daje pełną kontrolę nad włosami. Zapobiega puszeniu, a na mokrych włosach daje naturalne utrwalenie. Utrwala, modeluje i kształtuje fryzurę.

Guma znajduje się w okrągłym, metalowym, szarym pojemniczku z prostą grafiką na wieczku oraz zdjęciem sławnego duetu WIERZBICKI & SCHMIDT.


Guma w mlecznym kolorze ma bardzo rzadką konsystencję, co mnie bardzo zdziwiło.. Zazwyczaj tego typu produkty są bardziej zbite. 
Guma nie klei się do rąk, łatwo można ją nakładać i stylizować włosy bez obawy, że od razu zaschnie. Guma nie skleja włosów, staje się niewidoczna i właśnie o taki efekt mi chodziło. Jeżeli chodzi o moc jej utrwalenia to przyznam szczerze, że liczyłam na coś bardziej dobrego. Marzyło mi się utrwalenie fryzury na cały dzień a w rezultacie sterczące kosmyki były ujarzmione tylko na kilka godzin.

Podsumowując. Plus za bardzo fajną konsystencję, minus za czas działania, czyli równa się średniaczek.

A wy jakich produktów do stylizacji włosów używacie?

Komentarze

  1. Nie używam żadnych produktów do stylizacji włosów, włosy w kitkę albo w kok i lecę 😁

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie używam żadnych produktów do stylizacji, tylko od wielkiego dzwonu lakier do włosów.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram