Magazyn Peppa Świnka oraz Shimmer & Shine | Wydawnictwo MSZMagazyny wydawnictwa MSZ goszczą w moim domu od kilku dobrych lat. Moje dziewczynki kolekcjonują różne tytuły mi. magazyn Shimmer & Shine oraz Peppa Świnka.. Minimum raz w tygodniu odwiedzamy kioski w poszukiwaniu nowych numerów i na nic zdadzą się moje tłumaczenia, że kolejny numer ukaże się dopiero za tydzień czy tam w przyszłym miesiącu. One muszą sprawdzić to osobiście ;)

Czas pokazać jak wypadają ostatnie numery magazynów Shimmer & Shine oraz Peppa Świnka.


Magazyn Shimmer & Shine
Wydanie 1/2019  na Luty-Kwiecień na początku zaprasza dzieci do przeczytania Zwierciadlanych Opowieści pt. Przyjaciel z kosmosu. Ciekawa opowieść z ładnymi, kolorowymi obrazkami. Po przeczytaniu opowiadania czas na mały quiz, na temat przeczytanej opowieści. Dalej na dzieci czekają różnego rodzaju testy, plakat z bohaterami magazynu, zadania oraz gra planszowa.


Do magazynu dołączone są również dwa prezenty. DŻINALNA TOREBECZKA oraz niespodzianka, która w każdym magazynie jest inna. Nam w jednym trafiły się spinki z kolorowymi włosami oraz naklejki a w drugim migocząca lampka.
***

Magazyn Świnka Peppa.
Wydanie 2/2019 na Luty.
Zanim zaczniemy przeglądać magazyn, należy go podpisać, aby było wiadomo kto jest jego właścicielem. Dalej czeka krótkie opowiadanie pt. Malutkie Zwierzątka a po przeczytaniu opowiadania czas na zabawę kolorową kostką, którą należy wyciąć i złożyć. Na kolejnych magazynu znajdziemy ćwiczenia dla dzieci takie jak ćwiczenie pisania, kolorowanki, liczenie. Po rozwiązaniu wszystkich zadań czeka nagroda w postaci dyplomu. Na ostatnich stronach magazynu znajdziemy długie opowiadanie, idealne do przeczytania dziecku przed snem oraz grę przyrodnicze bindo.Do magazynu dołączone są dwa prezenty - kolorowe rzepy oraz niespodzianka. Nam się trafił mały zestaw lekarza tj. strzykawka, karta pacjenta i chyba termofor a może butelka syropu... ciężko to stwierdzić :PKażdy z magazynów można kupić w kioskach, w sklepach na stoiskach z prasą w cenie 9,99

W każdym numerze magazynów są nowe konkursy dla dzieci, w których można wygrać świetne nagrody. Zachęcamy do udziału w takich konkursach, bo to nie tylko świetna zabawa, ale również szansa zdobycia wymarzonej przez dziecko zabawki.


Komentarze

 1. fajne są te magazyny dla dzieci, pozytywne, kolorowe i z dodatkami

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie magazyny dla dzieci zwłaszcza gdy na polu pogoda nie dopisuje. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne magazyny, dzieci pewnie zadowolone. Dodatki również super ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. moja córcia uwielbia obie bajki więc byłaby zachwycona takimi magazynami :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne magazyny, w dzieciństwie uwielbiałam takie czytać 🙂

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie gazetki dla dzieci to fajna sprawa na naukę poprzez zabawę. I jaka radość z dodatków :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne, kolorowe magazyny :)

  OdpowiedzUsuń
 8. super są te magazyny, takie kolorowe,
  bajkę peppa kojarzę nawet :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Świnkę Pepę kojarzę, ale nie mam w rodzinie tak małych dzieci, z którymi mogłabym tę kreskówkę oglądać ;) Jednak wiem, że często robi furrorę wśród maluchów :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Kupiłam ostatnio magazyn z Peppą. Ciekawe dodatki są w nim.

  OdpowiedzUsuń
 11. To coś dla mojej chrześnicy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Kiedy byłam mała, bardzo lubiłam takie magazyny z dodatkami :) Zawsze czekałam, kiedy coś fajnego pojawi się w kiosku ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. z córką lubimy takie gazetki. nie dość, że zawsze czytamy to jeszcze są fajne obrazki, coś do kolorowania i dla dziecka najważniejsze - prezent dołączony do gazety :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Peppa robi ostatnio furorę w moim domu - moja córka się w niej zakochała.

  OdpowiedzUsuń
 15. Pamiętam jak opiekowałam się takim małym brzdącem. Kochał pepe!

  OdpowiedzUsuń
 16. pamiętam jak moja córcia namiętnie oglądała świnkę Pepe a teraz o dziwo jej nie pamięta.

  OdpowiedzUsuń
 17. Moj bratanek kocha swinke Pepe, pewnie bardzo ucieszylby sie z tej ksiazeczki :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Moje ulubione to i tak była księżniczka, gazetka z Kubusiem Puchatkiem, a teraz My Little Pony ;) Uwielbiam te figurki ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Niby takie male czasopisma, ale fajnie, że są na rynku. Cieszę się, że Media Service Zawada dba o te nasze pociechy. Gadzety do gazetki są obowiązkowe 😁

  OdpowiedzUsuń
 20. Takie magazyny, to świetna sprawa. W pochmurne dni można spędzać czas z dzieckiem, rozwiązując wspólni zadania z ulubionymi bohaterami.

  OdpowiedzUsuń
 21. Jak ja dawno nie kupowalam takich gazetek :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Mój syn lubi i jedną i drugą bajkę, więc ucieszyłby się

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram