Nowość! Neutrogena Hydro Bosst - Hialuronowe Serum z kompleksem nawadniającym


Neutrogena to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, która obecna jest w ponad 70 krajach i która pomaga ludziom na całym świecie pielęgnować nawet najbardziej wymagającą skórę. Dzięki doświadczeniu i nieustającym innowacjom marka NEUTROGENA jest dziś synonimem skutecznych, łagodnych i odżywczych dla skóry produktów pielęgnacyjnych. Cieszą się one uznaniem konsumentów i są rekomendowane przez środowiska lekarskie za produkty najwyższej jakości.

W ofercie marki można znaleźć wiele różnych produktów przeznaczonych do pielęgnacji różnych części ciała tj. ciała, rąk, stóp, twarzy i ust. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych linii kosmetyków marki Neutrogena jest linia głęboko nawadniających kosmetyków do twarzy Neutrogena Hydro Boost, która gasi pragnienie skóry i utrzymuje jej stałe nawilżenie aż do 24 godzin. Żelowe, lekkie formuły z kwasem hialuronowym zawierają także unikatowy składnik - trehalozę naturalnego pochodzenia, jeden z najskuteczniejszych składników nawilżających.

Neutrogena Hydro Bosst


W linii znajdziemy sporo różnych kosmetyków głęboko nawilżających zarówno tych przeznaczonych do oczyszczania twarzy, jak i nawadniania i regeneracji. Dzięki uprzejmości marki, mam okazję poznać kilka kosmetyków Neutrogena Hydro Boost tj. Nawadniający Krem-maska Hydro Boost, Nawadniajacy Żel Neutrogena Hydro Boost oraz nowość Hialuronowe Serum z kompleksem nawadniającym Neutrogena Hydro Boost.


Neutrogena Hydro Boost Nawadniający krem-maska na noc


Nawadniający krem-maska na noc Neutrogena Hydro Boost to kosmetyk o żelowej nietłustej formule, która otula skórę cienką warstwą, niweluje oznaki zmęczenia, nadania ją i chroni przed utratą wody, a to wszystko dzięki formule z kwasem hialuronowym, który ma zdolność zatrzymania 1000 razy więcej wody, niż sam waży.


Neutrogena Hydro Boost Nawadniajacy Żel


Nawadniający żel Neutrogena Hydro Boost intensywnie nawilża i pomaga wzmocnić barierę ochronną skóry co wpływa bardzo kirzystnie na jej stan, ponieważ gdy skóry jest osłabiona traci cenne nawodnienie, staje się sucha i wygląda na zmęczoną. Dzięki lekkiej jak woda formule pozostawia skórę sprężystą i pełną blasku przez cały dzień. W efekcie skóra wygląda zdrowo, jest bardzo dobrze nawilżona i bardziej odporna na utratę wody.


Nowość Neutrogena Hydro Bosst Hialuronowe Serum z kompleksem nawadniającym


Serum z kompleksem nawadniającym od Neutrogena Hydro Boost posiada najwyższe stężenie HA wśród produktów Neutrogena Hydro Boos, zawiera również 100% naturalną trehalozę i prowitaminę B5. Lekka beztłuszczona formuła kosmetyki pomaga chronić skórę przed utratą wody, a dwa rodzaje kwasu hialuronowego, o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, natychmiast intensywnie nawilża skórę. Serum wypełnia skórę od wewnątrz, działając jak warstwa ochronna, przywracając skórze nawodnienie dla silnej, sprężystej i zdrowo wyglądającej cery. Serum odpowiednie jest dla każdego rodzaju skóry, w tym skóry wrażliwej.


Bardzo się cieszę, że właśnie teraz te kosmetyki pojawiły się w moim domu. Niestety ogrzewanie, a w efekcie suche powietrze niekorzystnie wpłynęło na stan mojej cery, która zrobiła się dość przesuszona, dlatego porządna dawka nawilżenia oraz ochrony w postaci kosmetyków Neutrogena Hydro Boost jest wskazana.
Znacie kosmetyki Neutrogena Hydro Bosst? Mieliście okazję poznać już nowość jaką jest hialuronowe serum z kompleksem nawadniającym od Neutrogena?
*współpraca

Komentarze

 1. Kosmetyki Neutrogena znam z nazwa, sam nie stosuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię takie sera :D Super :D

  OdpowiedzUsuń
 3. I would like to try those products, they look good.Thanks for sharing.
  I invite you to visit my last post. Have a good week!

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie odpada bo jestem uczulona na kwas hialuronowy :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze nie zwróciłam wcześniej uwagi na to serum, które jest nowością.

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam kiedyś kosmetyki tej marki, ale nie pamiętam czy byłam zadowolona. Muszę coś wypróbować wkrótce od nich

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja skóra powinna być mi wdzięczna za głębokie nawilżenie, ostatnio dopomina się takich kosmetycznych pieszczot. Izabela

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram