Dekoracyjne plakaty do wnętrz - plakaty do kuchni i plakaty z motywem świątecznym od Gallerix

Gallerix plakaty botaniczne

Na początku czerwca tego roku pokazywałam wam piękne plakaty dekoracyjne, które zamówiłam w sklepie Gallerix. Byłam z nich ogromnie zadowolona, dlatego też postanowiłam złożyć kolejne zamówienie, tym razem zamawiając plakaty dekoracyjne głównie dla mojej mamy, ale i wpadło też kilka dla mnie w świątecznym klimacie.

Kilka słów o sklepie Galerix


Gallerix to sklep z plakatami dekoracyjnymi, który w ofercie ma ogromny wybór przeróżnych plakatów oraz ramek w różnym stylu i rozmiarach, które z łatwością będzie można dopasować wnętrz w różnym stylu.


Plakaty dostępne są w rozmiarach 21x30 cm, 30x40 cm, 50x70 cm, 70x100 cm, podobnie zresztą jak ramy, które możemy zamówić drewniane w kolorze białym, czarnym oraz dębowym, a także metalowe w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz czarnym.


Plakaty Gallerix drukowane są na 200 gramowym matowym papierze najwyższej jakości francuskiej papierni Clairefontaine. Papier posiada certyfikat środowiskowy FSC, a produkcja jest oznakowana Nordic Ecolabel / EU Ecolabel. Ramy wykonane są z drewna, które jest materiałem trwałym, przyjaznym dla środowiska i podlegającym recyklingowi. Stelaże dębowe wykonane są z wysokiej jakości litego dębu, pozostałe stelaże drewniane wykonane są z drewna sosnowego. Drewniane ramy z drewna sosnowego mają powierzchnię malowaną podwójną warstwą lakieru, co zapewnia wyjątkowo równe i piękne wykończenie powierzchni. Wszystkie ramki do zdjęć mają bardzo przezroczystą, bardzo grubą pleksi i obrotowe klipsy, które ułatwiają instalację. Wszystkie ramki można zawiesić zarówno w formacie pionowym, jak i poziomym.


Zamówienie dostarczane jest za pośrednictwem firmy kurierskiej, wszystko jest bardzo dobrze zabezpieczone, także nie ma mowy, uszkodzeniach ram czy samych plakatów. Po otrzymaniu przesyłki naszym zadaniem jest rozpakowanie paczki oraz ram i umieszczenie w nich plakatów. Nie jest to najprzyjemniejsza czynność, bo zajmuje chwilkę czasu, ale dla efektów naprawdę warto.

Plakaty dekoracyjne do kuchni.


Jak wspomniałam na początku, zamówienie zrobiłam głównie dla mojej mamy, która w mieszkaniu ma mały aneks kuchenny gdzie znajduje się półka powstała w skutek zabudowy rur, a nad nią znajduje się czarna ściana pokryta farbą tablicową, na której moja mama często maluje jakieś kuchenne obrazki. Wygląda to naprawdę mega fajnie, jednak czegoś mi tam cały czas brakowało, dlatego zamówiłam jej śliczne plakaty dekoracyjne do kuchni z motywem grzybów, ziół i ananasa, które idealnie dopełnią przestrzeń. Wszystkie plakaty są w formie passe partout, czyli sam obrazek jest wyśrodkowany i otacza go biała rama o wymiarach 30x40, a każdy z plakatów umieściłam w czarnej drewnianej ramie, co razem świetnie się komponuje i idealnie pasuje co wnętrza.


Gallerix Plakat Mushrooms


Plakat do kuchni grzyby

Plakat z pięcioma różnymi grzybami jadalnymi, które można wykorzystać do gotowania. Ten plakat zawiera piękne ilustracje różnych rodzajów grzybów na jasnobeżowym tle.

Gallerix Plakat Pineapple 

Plakat dekoracyjny do kuchni ananans


Plakat z piękną fotografią na żółtym ananasie. Ananas to owoc, który pierwotnie pochodzi z Brazylii i Boliwii, ale obecnie jest rozpowszechniony na całym świecie.

Gallerix Plakat Herbs 

Plakat do kuchni zioła

Plakat z siedmioma różnymi rodzajami jadalnych ziół, które możemy wykorzystać podczas gotowania. Piękne ilustracje w kolorze zielonym na jasnobeżowym tle. Ten przedmiot dobrze pasuje do kuchni.

Plakaty dekoracyjne z motywem świątecznym 

plakaty do wnętrz motyw świąteczny

Dla siebie zamówiłam jedynie dwa plakaty mały i duży w świątecznym klimacie, które będą idealnie komponować się ze świątecznymi ozdobami i wprowadzą we wnętrze cudowny zimowy, świąteczny klimat.

Gallerix Świąteczny Plakat Most Wonderful Time 

Dekoracje świąteczne na ścianę

Pierwszym ze świątecznych plakatów jest plakat z przepięknej świątecznej kolekcji z napisem "Most wonderful time of the year" z czarnymi napisami, pięknymi dekoracjami na piaskowym tle w rozmiarze 21x30, którego umieściłam w białej drewnianej ramie.


Gallerix Plakat Świąteczny Winter Botany No4 Kolejnym plakatem jest plakat Winter Botany No4 Plakat. Plakat z przepięknej świątecznej kolekcji z fotografią pokrytego śniegiem świerku na jasnoszarym tle. I tutaj zaszalałam bo plakat zamówiłam w największym rozmiarze czyli 50x70, do którego również dobrałam białą ramę. Bałam się, że przy tak dużym wydruku jakość samego plakatu nie będzie tak dobra, jak przy mniejszych rozmiarach, na szczęście nie było się czego bać, bo wydruk jest na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy, nawet malutki szczegół.

Podsumowując, moje kolejne zamówienie ze sklepu Gallerix, który oferuje jedne z najlepszych jakościowo plakatów dekoracyjnych do domu, zaliczam do jak najbardziej udanych. Zarówno plakaty dekoracyjne do kuchni jak i plakaty ozdobne świąteczne zachwycają swoim cudownym wyglądem i tchnęły we wnętrza nowe życie. Podczas wybierania plakatów do swoich wnętrz warto zainspirować się Gallery Wall Collage, albo zamówić niesłychanie modne Map PostersJak wam podobają się plakaty, które zamówiłam mamie i sobie? Zmieniacie plakaty w zależności od pory roku? Dekorujecie dom świątecznymi plakatami? Edit:
W dniach 20-28 listopada na stronie Gallerix trwają promocje na czarny piątek. Możecie kupić plakaty do 40% taniej, oraz ramki do 10% taniej. 
*współpraca

Komentarze

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram