Pomysł na prezent dla dziewczynki - klocki Lego Friends


Wielkimi krokami zbliża się jeden z najbardziej magicznych okresów w roku, czyli Mikołajki a tuż po nich Święta Bożego Narodzenia. To niezwykły czas pełen oczekiwania, magii, gorących przygotowań, któremu zawsze towarzyszy to samo pytanie - co kupić dzieciom na Mikołajki i Święta.

Pomysł na prezent dla dziewczynki


Jako mama dwóch córek w wieku 6 i 10 lat wiem, że najlepszym wyborem będą klocki lego. Moje córki mają sporo zabawek i bawią się wszystkimi, jednak najbardziej upodobały sobie właśnie te popularne klocki, które dają ogrom możliwości zabawy. Dzieci mogą bawić się zbudowanymi według instrukcji zestawami bądź stworzyć własne niepowtarzalne budowle.

Obserwując nie tylko moje córki, ale i dzieci w rodzinie oraz dzieci znajomych z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że te kultowe znane już od wielu lat klocki to najlepszy prezent dla dziecka w różnym wieku, który nigdy się nie znudzi. Obecnie na rynku jest dostępnych mnóstwo różnych zestawów lego przeznaczonych dla chłopców i dziewczynek w wieku już od 4 lat. U nas niezmiennym ogromnym zainteresowaniem cieszą się klocki Lego Friends, które są idealnym pomysłem na prezent dla małej księżniczki. Klinika dla zwierząt, leśny domek, domek na drzewie, świetlica dla psów to tylko kilka w wielu dostępnych zestawów klocków, które sprawią radość każdej małej i tej większej dziewczynce.
*post sponsorowany

Komentarze

 1. Sama jako mała dziewczynka marzyłabym o takim prezencie, jestem pewna, że to pewnik prezentowy dla najmłodszego pokolenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lego to świetny pomysł na prezent. Mój synek uwielbia te klocki i mam w planach na święta kupić mu jakiś zestaw dla chłopca. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Klocki Lego na pewno są świetnym prezentem dla dziewczynki ma różne okazje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj tak! To idealny prezent dla małej fanki Lego. Mam taką w domu i mamy sporo takich zestawów. Zawsze cieszą.

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas klocki lego cieszyły się sporym wzięciem, nie tylko u dzieciaków, ale też i u nas rodziców, świetny pomysł na wspólne kreatywne spędzanie czasu. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 6. Lego to zawsze dobry pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 7. nie wiedziałam, że sa też lego dla dziewczynek, ale super
  jakbym była dzieckiem to bym takie chciała
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram