Jak bezpiecznie przechowywać hulajnogę elektryczną

jak zabezpieczyć hulajnogę na zimę

Hulajnogi w ostatnim czasie przeżywają swoją drugą młodość. Ten jakże poręczny i niewielkich rozmiarów środek lokomocji stał się hitem zarówno wśród młodych, jak i starszych osób, zwłaszcza hulajnoga elektryczna, którą da się dojechać prawie wszędzie, dość szybko, omijając korki, a co najważniejsze da się ją zabrać ze sobą wszędzie, dlatego też w okresie od wiosny do jesieni tak często możemy spotkać na mieście osoby poruszające się właśnie na hulajnogach.
Nadchodzi jednak zima i czas pomyśleć o zabezpieczeniu hulajnogi. Oczywiście można wstawić ją do garażu czy piwnicy, gdzie będzie bezpieczna, ale warto dodatkowo ją zabezpieczyć, chowając sprzęt do sakwy. Torba na hulajnogę pozwala bezpiecznie przechować sprzęt, chroniąc go przed wilgocią, brudem oraz uszkodzeniami. Wykonana jest z wysokiej klasy tworzywa odpornego na zarysowania, wgniecenia oraz wodę, dlatego idealnie ochroni naszą hulajnogę, a także pozwoli na jej bezpieczny transport, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Każdy, kto posiada w swoim domu hulajnogę zdecydowanie powinien rozważyć zakup takiej torby.
*post sponsorowany

Komentarze

 1. Obecnie coraz więcej osób ma takie hulajnogi. Dobrze jest wiedzieć, jak ją przechowywać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdybym miała hulajnogę, z pewnością skorzystałabym z dobrodziejstw takiej torby, porządnie, wygodnie, zabezpieczająco, i o to właśnie chodzi. Izabela

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałem o katastrofach zwiżanych z hulajnogami i rowerami elektrycznymi. Z tym srzętem trzeba uważać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiedziałam, że istnieją takie torby na hulajnogi. Co prawda mi się nie przyda, bo nie mam takiego sprzętu, ale przynajmniej dowiedziałam się czegoś nowego. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I od razu zajmuje znacznie mniej miejsca, świetnie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Sama nie wiedziałam, że marketing hulajnóg poszedł już tak do przodu - fajnie, bo to jednak nie jest tania zabawka i warto o nią dbać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. musimy pomyśleć nad taką torbą, nasza hulajnoga póki co stoi luzem w garażu :P
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 8. Przymierzaliśmy się do zakupu takiej hulajnogi. Mamy dość sporo miejsca pod domem. Ale ponieważ sezon się kończył to jednak odpuściliśmy. Chcemy zobaczyć, czy na zimę ceny nie spadną. Wtedy może kupimy. Mam akurat miejsce w domu, ale taki pokrowiec tak czy siak też bym kupiła.

  OdpowiedzUsuń
 9. Super post! Świetnie że piszesz o takich sprawach, bo ja np. nie wiedziałam, że można ją tak przechować.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz. To motywuje mnie do dalszej pracy.

instagram